Maison 1832
Maison 1832
Maison 1832
Maison 1832
Maison 1832

Maison 1832

“Kdyby evropská města byla náhrdelníkem, Praha by byla diamantem mezi perlami.” Nejeden básník, státník či známá osobnost byli kouzleni naším hlavním městem. Praha nejen, že byla jedním z nejkrásnějších měst světa, ona se stává navíc jednou z nejžádanějších světových lokalit pro život.

Vysoký životní standard, kvalitní infrastruktura, bezpečnost a všudypřítomná inspirativní atmosféra jsou doménou Prahy 2. Kulturní akce, neustále pulzující metropole se svým jedinečným šarmem nabízejícím pro každého něco tvoří dynamickou kosmopolitní mozaiku tradic a moderna.

Proto jsme dali vzniknout i projektu Maison 1832 nabízejícímu celkem 36 luxusních jednotek umístěných v horních patrech historické budovy. Pro tento jedinečný a vkusný projekt jsme volili vybavení nejvyšší kvality PREMIUM, které odráží i jedinečnost samotné lokality. Součástí standardu jsou třívrstvé dřevěné podlahy, dlažby a obklady v mramorovém dekoru a vysoce kvalitní zařizovací předměty Villeroy&Boch.

V přízemí budovy se nachází vyhlášená vegetariánská restaurace Etnosvět, díky níž žádná z Vašich večeří nebude fádní. V okolí samozřejmě objevíte i množství různých kaváren, čajoven, restaurací, ale i specializovaných obchodů jako je Bezobalu, Sklizeno nebo trhy na Tylově náměstí nabízející to nejlepší od českých farmářů.

At’ již plánujete využívat jednotky k dlouhodobému bydlení, jako svou destinaci pro dovolenou nebo se chystáte nemovitost zhodnotit formou pronájmu, budete více než spokojeni. Možností využití je skutečně mnoho. Ale jedno Vám řekneme. Jakmile strávíte v této části Prahy nějaký čas, zamilujete si ji a nebudete odsud chtít už nikdy odejít.

Projekt v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen
Investiční jednotky

Investiční jednotky

Jednotky navržené tak, aby přinesli maximum užitku. Na vás je zvolit strategii a rozhodnout se mezi krátkodobým nebo dlouhodobým pronájmem.

Historická budova

Historická budova

Bydlete v domě s historií. Stavitelské zkušenosti našich předků v kombinaci s moderními materiály a technologiemi posouvá hranici bydlení v těchto časem prověřených budovách na novou úroveň.

Centrum města

Centrum města

Divadla, kavárny, obchody či restaurace v dochozí vzdálenosti. To jsou jen některé z výhod bydlení v centru města. Vše je na dosah ruky a nechybí zde ani příroda a zelené parky.

Standard PREMIUM

Standard PREMIUM

Nejvyšší kvalita použitých materiálů a exkluzivní elegance, to je standard PREMIUM. V tomto standardu naleznete třívrstvé dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a zařizovací předměty od firem Hansgrohe a Villeroy & Boch. Kompletní katalog si prohlédněte v sekci “Ke stažení”.

arrow
arrow

Ceník


V tomto projektu nenabízíme parkovací stání.

Lokalita


Nejkrásnější předností je ovšem možnost být v samém centru historie. Znáte ty barevné pohlednice s typickými lampami a architekturou? Vyjděte z Maison 1832 a dejte se směrem k náměstí Míru. Architektura Vinohrad je dechberoucím zážitkem. Najdete tu proslulé činoherní Divadlo na Vinohradech v budově převážně stylu neorenesance se secesními prvky z roku 1907, pomník bratří Čapků či kostel sv. Ludmily z roku 1884. Při procházce ulicí Legerova dojete na Muzeum, na kterém Vás uchvátí budovy Národního muzea, Státní opery, ale také nespočet architektonických skvostů stejně tak i historických památek. Tou nejznámější je jistě sochařské dílo Pomník svatého Václava vytvořené nejvýznamnějším českým sochařem Josefem Václavem Myslbekem, který jej připravoval více než 30 let. Sousoší je dodnes symbolem české státnosti. 16. ledna 1969 se tu upálil Jan Palach a v rámci Sametové revoluce v listopadu 1989 hrálo jednu z hlavních rolí. V současné chvíli je jedním z nejzpopulárnějších míst pro setkávání se.
arrow
map label MHD
MHD
map label Policie
Policie
map label Mateřská škola
Mateřská škola
map label Základní škola
Základní škola
map label Zdravotnické zařízení
Zdravotnické zařízení
map label Obchod, nákupní centrum
Obchod, nákupní centrum
map label Pošta
Pošta
map label Úřad
Úřad
map label Park
Park
map label Sportoviště, stadion
Sportoviště, stadion
map label Banka, pojišťovna
Banka, pojišťovna
map label Kino, divadlo
Kino, divadlo

Financování


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme Vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitosti.

Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1
95 000,- Kč
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;
2
20 % ceny bytu
po uzavření Smlouvy o budoucí kupní smlouvě;
3
doplatek kupní ceny ve výši 80 %
minus 95 000,- Kč po dokončení projektu.
,- Kč
let
% p.a.
,- Kč
,- Kč
,- Kč

Ozvěte se mi zpět!

Seznamte se s našimi Zásadami ochrany osobních údajů

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow