Moje Kubáň Suites
Moje Kubáň Suites
Moje Kubáň Suites
Moje Kubáň Suites

Moje Kubáň Suites

V srdci Vršovic na Praze 10 naleznete jedinečný investiční projekt Moje Kubáň Suites, který nabídne 68 účelných jednotek o dispozicích 1+kk vhodných jak pro vlastní využití, tak krátkodobý či dlouhodobý pronájem. Naprosto výjimečná lokalita se snadnou dopravní dostupností do centra Prahy a vysokou poptávkou po nájemním bydlení dělá z tohoto projektu skvělou investiční příležitost. Všechny jednotky jsou navrženy tak, aby byl efektivně využit každý metr její plochy a svým uživatelům přinášely maximální komfort. Celý objekt nyní prohází významnou rekonstrukcí a bude splňovat současné nároky na investiční jednotky. Pro jejich vybavení jsme zvolili standard COMFORT, který zahrnuje kvalitní laminátové podlahy, velkoformátové dlažby, obklady s výběrem z několika dekorů a sanitu od prověřených dodavatelů. Další individualizaci zařizovacích předmětů lze řešit v rámci klientských změn.

V projektu Moje Kubáň Suites můžete navíc vybírat jednotky jak v základním provedení, tak i jednotky osazeny účelnou a plně vybavenou kuchyní, která byla navržena přímo pro tento projekt, nebo jednotky vybavené kuchyní a zajištěnou kompletní správou budoucího nájmu.

Přímo v domě se bude nacházet velký supermarket. Okolí nabízí plnou občanskou vybavenost a spoustu zajímavých míst. Do centra Prahy se pohodlně dostane za pár minut pomocí MHD. Nedaleko od projektu se nachází také vyhlášená ulice Krymská, hojně navštěvovaná zahraničními turisty. Se svojí nabídkou kaváren, restaurací, alternativních podniků se již stala tradičním kulturně společenským centrem celých Vršovic. Vyhlášeny jsou také vinice na Grébovce, kde se pořádají pravidelné akce, nebo téměř “přes ulici” naleznete Sinobo Stadium pro velké sportovní a kulturní události. K projetu je zajištěna bezproblémová dopravní obslužnost, a to jak automobilem, tak i prostřednictvím MHD.

Projekt v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen
Kuchyň na přání

Kuchyň na přání

S novou kuchyní vám rádi pomůžeme, vařit ale již musíte sami. Ve spolupráci s renomovanými dodavateli vám na přání vybavíme vaši jednotku moderní kuchyní s úspornými spotřebiči.

Centrum města

Centrum města

Divadla, kavárny, obchody či restaurace v dochozí vzdálenosti. To jsou jen některé z výhod bydlení v centru města. Vše je na dosah ruky a nechybí zde ani příroda a zelené parky.

Výnos až 4 %

Výnos až 4 %

Skvěla investiční příležitost. Výnos až 4 % v případě dlouhodobého pronájmu.

Cena od 3.7 mil. Kč

Cena od 3.7 mil. Kč

Výhodná cenová nabídka. Pořiďte si jednotku na Praze 10 již od 3.7 mil. Kč.

Pro krátkodobý pronájem

Pro krátkodobý pronájem

Díky naprosto jedinečné kombinaci dispozic a lokality jsou jednotky vhodné pro krátkodobý pronájem.

Možnost správy nájmu

Možnost správy nájmu

Nemáte čas spravovat nájem? Svěřte se profesionálům a my se o nájem vaše nemovitosti postaráme.

arrow
arrow

Ceník


Ke všem jednotkám je nutné dokoupit sklep v ceně od 141 000 Kč.

Lokalita


Kubánské náměstí je téměř v centru města, ale bez davů turistů. Vše, je zde na dosah ruky. Nákupní možnosti, farmářské trhy, kulturu, kina, restaurace, alternativní kluby a kavárny, vinice, ale také veškerá občanská vybavenost jako jsou úřady, lékař nebo nemocnice. V této lokalitě je automobil zcela zbytečný, protože všude se dá dojít pohodlně pěšky za pár minut. Na vzdálenější místa se lze dostat například na sdíleném kole, nebo pomocí HMD. Zastávka tramvají a autobusů je téměř u domu. K nejbližší stanici metra je to jen 3 minuty jízdy tramvají. Pro výlety za Prahu lze využít například vlak, jehož zastávka je 15 minut chůze od domu. Pro větší nákupy je zde nákupní centrum Eden, které je vzdáleno 10 minut pěšky. Koncerty a sportovní utkání nabízí v Sinobo Stadium, vzdálené jen 700 metrů od domu.
Tento obsah bohužel není dostupný, pro jeho zobrazení je nutné zapnout funkční soubory cookie.
map label MHD
MHD
map label Policie
Policie
map label Mateřská škola
Mateřská škola
map label Základní škola
Základní škola
map label Zdravotnické zařízení
Zdravotnické zařízení
map label Obchod, nákupní centrum
Obchod, nákupní centrum
map label Pošta
Pošta
map label Úřad
Úřad
map label Park
Park
map label Sportoviště, stadion
Sportoviště, stadion
map label Banka, pojišťovna
Banka, pojišťovna
map label Kino, divadlo
Kino, divadlo

Financování


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme Vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitosti. Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1
95 000,- Kč
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;
2
15 % ceny bytu
po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní;
3
doplatek kupní ceny ve výši 85 %
minus 95 000,- Kč po dokončení projektu.
,- Kč
let
% p.a.
,- Kč
,- Kč
,- Kč

Ozvěte se mi zpět!

Seznamte se s našimi Zásadami ochrany osobních údajů

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow