Obytný areál Budějovická

Atraktivní lokalita, přátelská cena a moderní interiéry? Ano, tak to už není jen sen, ale i skutečnost s novým projektem developerské skupiny GARTAL, která přichází na trh s bezkonkurenčním projektem „Obytný areál Budějovická“.

Tři budovy nabízí celkem více než 50 jednotek. Velkou výhodou je oplocení celého areálu, který vedle parkovacích stání nabídne i zelenou plochu vhodnou například na letní grilování či posezení u sklenky vína.

V blízkosti areálu najdete obchody s potravinami a pouhou jednu stanici metra i obchodní centrum DBK Budějovická a dvě stanice od obchodního centra Arkády Pankrác. Trasa metra C staví navíc na turisticky zajímavých lokalitách jako jsou Vyšehrad, Václavské náměstí nebo poblíž Veletržního paláce. Je tedy velice příhodné apartmány zakoupit jako velice výnosnou investici za účelem dalšího pronájmu.

Všechny jednotky jsou v provedení standardu SMART. Podlahy jsou plovoucí laminátové v pokojích a v koupelně a WC dlažba. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Ohřev vody a topení jsou zajišťovány centrálním plynovým kotlem, přičemž voda je napojena na dálkový vodovod a odpad spadá do veřejné kanalizace.

Projekt v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen

Ceník


K vybraným jednotkám je nutné dokoupit parkovací stání v ceně od 175 000,- vč. DPH a sklep v ceně od 55 170,- vč. DPH.

Lokalita


Obytný komplex se nachází přímo vedle stanice metra Kačerov a zastávek velkého počtu autobusů jak již pražské integrované dopravy, tak i příměstských spojů. Během 5 minut chůze dojdete do nádherného Krčského lesa nebo v případě potřeby do Thomayerovy nemocnice.
arrow
map label MHD
MHD
map label Mateřská škola
Mateřská škola
map label Základní škola
Základní škola
map label Zdravotnické zařízení
Zdravotnické zařízení
map label Obchod, nákupní centrum
Obchod, nákupní centrum
map label Pošta
Pošta
map label Úřad
Úřad
map label Park
Park
map label Sportoviště, stadion
Sportoviště, stadion
map label Banka, pojišťovna
Banka, pojišťovna

Financování


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme Vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitosti.

Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1
95 000,- Kč
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;
2
20 % ceny bytu
po uzavření Smlouvy o budoucí kupní smlouvě;
3
doplatek kupní ceny ve výši 80 %
minus 95 000,- Kč po dokončení projektu.
,- Kč
let
% p.a.
,- Kč
,- Kč
,- Kč

Ozvěte se mi zpět!

Seznamte se s našimi Zásadami ochrany osobních údajů

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow