Viladům Uhříněves

Viladům Uhříněves nabízí 17 jednotek ve třech patrech v moderním a zejména kvalitním provedení standardu SMART a šest venkovních parkovacích stání. Spodní jednotky se mohou pyšnit krásnými předzahrádkami a ty ve třetím patře naopak velice prostornými terasami o rozloze 50 m2.

Umístění Vás potěší svou strategickou polohou v rámci městského obvodu Praha 10. V pěší vzdálenosti najdete obchody s potravinami, ale také cukrárnu, kavárnu a restaurace. Dálnice D1 je v dojezdové vzdálenosti 5 minut, stejně tak i rozlehlý nákupní areál Čestlice, kde najdete největší obchodní domy jako je KIKA, Albert, Hornbach, ale i největší Aquapark v Česku. Nejste-li právě automobilový nadšenec, za 15 minut se vlakem dostanete na Hlavní nádraží v Praze. Vlaková zastávka je přitom vzdálená od domu pouhých 5 minut chůze.

Uhříněves je ovšem nejvíce hrdá na svou místní soudržnost. Lidé jsou tu přátelští a sama městská část organizuje během roku nespočet kulturních a rodinných aktivit.

At’ jste již sportovními nadšenci, nebo kulturními introverty, plánujete rodinu nebo upřednostníte mládenecké bydlení, Viladům Uhříněves Vás rozhodně nadchne.

Projekt v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen

Ceník


K jednotkám je možné dokoupit parkovací stání v ceně od 199 650,- Kč vč. DPH.

Lokalita


Uhříněves je součástí městského obvodu Praha 10, přesto je jeho okolí klidné a atmosféra přátelská, až rodinná, jako tomu bývá v menších městech. Najdete zde několik škol, mateřškých školek, ale také větší zdravotní střediska, nespočet malých obchůdků, kaváren a restaurací. Historie Uhříněvsi sahá do 13. století, přičemž k největšímu rozvoji docházelo v 19. století zejména v oblasti zemědělství a průmyslu. Byl tu vybudován tradiční pivovar, cukrovar, ale také cihelna a proslulý mlýn.
arrow
map label MHD
MHD
map label Policie
Policie
map label Mateřská škola
Mateřská škola
map label Základní škola
Základní škola
map label Zdravotnické zařízení
Zdravotnické zařízení
map label Obchod, nákupní centrum
Obchod, nákupní centrum
map label Pošta
Pošta
map label Úřad
Úřad
map label Park
Park
map label Sportoviště, stadion
Sportoviště, stadion
map label Banka, pojišťovna
Banka, pojišťovna
map label Kino, divadlo
Kino, divadlo

Financování


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme Vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitostí.

Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1
95 000,- Kč vč. DPH
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;
2
15 % ceny bytu vč. DPH
po uzavření Smlouvy o budoucí kupní smlouvě;
3
doplatek kupní ceny ve výši 85 % vč. DPH
minus 95 000,- Kč po dokončení projektu.
,- Kč
let
% p.a.
,- Kč
,- Kč
,- Kč

Ozvěte se mi zpět!

Seznamte se s našimi Zásadami ochrany osobních údajů

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow