gartal logo
вверх

Náš tým


Náš tým se věnuje každému klientovi tak, jak potřebuje a vyžaduje. Každého klienta vnímáme jako individualitu a snažíme se vyhovět jeho specifickým potřebám.

Filip

Vždy se snaží najít pro klienta nejvýhodnější řešení a splnit mu jeho přání a potřeby. Jeho největším přínosem v naší firmě je jeho komunikativnost, schopnost plánování a smysl pro humor. Pokud byste přeci jen Filipa zastihli bez úsměvu na tváři, vyfoťte ho a zašlete nám jeho fotku.

David

Po letech zkušeností na stavbách a v prostředí realit, je tím správným člověkem, na kterého se můžete obrátit s dotazem či sjednáním prohlídky k našim projektům. Radost a naplnění mu ale přináší i sport a to zejména cyklistika, lyžování a golf.

Honza

Před Honzou se neschová žádný omyl, chyba či nesoulad. Zajišťuje hladký průběh každého projektu - dohlíží nad stavebními pracemi, vylepšuje procesy a koordinuje vše tak, aby realizace dopadla přesně dle našich představ. Baterky si pak dobíjí při sportovních aktivitách, ať už na lyžích nebo na windsurfu.

Petr

Nová posila našeho týmu a pravá ruka Honzy. 

Julia

Náš maják, dobrý duch a opatrovník všech osob a termínů v naší firmě. Ví prostě všechno a nebojí se vědomosti použít. Až se u nás zastavíte na schůzku, tak se Vám díky Julii nebude chtít odejít.

Sofi

Komunikace s lidmi, ale i kreativita jsou její radostí a denním chlebem. Zajišťuje kompletní marketingovou komunikaci a PR, a tak ji neváhejte kontaktovat se svými podněty a nabídkami na propagaci, ale i na vylepšení zákaznických služeb. 

Rostislav

Náš neúnavný a inspirující šéf, který nadevše miluje design, architekturu a dobré jídlo. Investoval svoji veškerou energii a svůj čas do naší společnosti a díky němu máme vždy jasné směrování, styl v obchodu i komunikaci a hlavně vždy máme něco navíc pro klienty.