gartal logo
(+420) 840 400 440
message

NOVINKY DO E-MAILU

Chcete vědět víc o našich novinkách a předprodejích? Buďte vždy o krok před ostatními. Registrujte se a už Vám žádná novinka či akce neuteče!

Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a se zpracováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem o prohlídku nebo více informací?

Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a se zpracováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Budeme Vás kontaktovat do 48 hod.

KLIENTSKÉ CENTRUM

phone (+420) 840 400 440 (+420) 246 031 364

envelope info@gartal.cz

geo GARTAL Holding a.s.
KEYSTONE Office Building
Pobřežní 667/78 (6. patro)
186 00 Praha 8 - Karlín

clock Po - Pá: 9 - 18 hod.

MARKETINGOVÉ ODDĚLENÍ

envelope marketing@gartal.cz

AKVIZIČNÍ ODDĚLENÍ

envelope akvizice@gartal.cz

вверх

Náš tým


Náš tým se věnuje každému klientovi tak, jak potřebuje a vyžaduje. Každého klienta vnímáme jako individualitu a snažíme se vyhovět jeho specifickým potřebám.

Filip

Vždy se snaží najít pro klienta nejvýhodnější řešení a splnit mu jeho přání a potřeby. Jeho největším přínosem v naší firmě je jeho komunikativnost, schopnost plánování a smysl pro humor. Pokud byste přeci jen Filipa zastihli bez úsměvu na tváři, vyfoťte ho a zašlete nám jeho fotku.

David

Po letech zkušeností na stavbách a v prostředí realit, je tím správným člověkem, na kterého se můžete obrátit s dotazem či sjednáním prohlídky k našim projektům. Radost a naplnění mu ale přináší i sport a to zejména cyklistika, lyžování a golf.

Honza

Před Honzou se neschová žádný omyl, chyba či nesoulad. Zajišťuje hladký průběh každého projektu - dohlíží nad stavebními pracemi, vylepšuje procesy a koordinuje vše tak, aby realizace dopadla přesně dle našich představ. Baterky si pak dobíjí při sportovních aktivitách, ať už na lyžích nebo na windsurfu.

Petr

Nová posila našeho týmu a pravá ruka Honzy. 

Julia

Náš maják, dobrý duch a opatrovník všech osob a termínů v naší firmě. Ví prostě všechno a nebojí se vědomosti použít. Až se u nás zastavíte na schůzku, tak se Vám díky Julii nebude chtít odejít.

Rostislav

Náš neúnavný a inspirující šéf, který nadevše miluje design, architekturu a dobré jídlo. Investoval svoji veškerou energii a svůj čas do naší společnosti a díky němu máme vždy jasné směrování, styl v obchodu i komunikaci a hlavně vždy máme něco navíc pro klienty.