gartal logo
(+420) 840 400 440
userKlientská zóna
message

NOVINKY DO E-MAILU

Chcete vědět víc o našich novinkách a předprodejích? Buďte vždy o krok před ostatními. Registrujte se a už Vám žádná novinka či akce neuteče!

Seznamte se s našimi Zásadami ochrany osobních údajů

KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem o prohlídku nebo více informací?

Seznamte se s našimi Zásadami ochrany osobních údajů

Budeme Vás kontaktovat do 48 hod.

KLIENTSKÉ CENTRUM

phone(+420) 840 400 440(+420) 246 031 364

envelopeinfo@gartal.cz

geo GARTAL Holding a.s.
KEYSTONE Office Building
Pobřežní 667/78 (6. patro)
186 00 Praha 8 - Karlín

clock Po - Pá: 9 - 18 hod.

MARKETINGOVÉ ODDĚLENÍ

envelopemarketing@gartal.cz

AKVIZIČNÍ ODDĚLENÍ (VÝKUP OBYTNÝCH DOMŮ A POZEMKŮ)

envelopeakvizice@gartal.cz

80% naších nemovitostí prodáváme během uzavřeného předprodeje
Mám zájem
вверх

Proč je většina bytů Gartal 1+kk nebo 2+kk?

11.11.2017
Proč je většina bytů Gartal 1+kk nebo 2+kk?

Kdysi bylo naprosto běžné, že se lidé brali a měli rodiny s jedním či dvěma dětmi ve věku kolem 20 let. Bylo téměř nemyslitelné, že by byl někdo svobodný po třicítce. Dnešní doba je ale jiná. Již od roku 2013 je jen v ČR více svobodných dospělých, než těch, kteří jsou sezdáni. Dle statistik z ČSÚ vyplývá, že křivka se mění až u 34letých, kdy začíná převládat status manželský nad svobodným. Do 30 let věku je až 85% mužů a žen svobodných. K tomu ještě globalizace a migrace obyvatel mezi státy světa. Lidé se stěhují za prací do zahraničí a to převážně do metropolí.

Z toho důvodu i poptávka po bydlení výše uvedené reflektuje. Pokud se podíváme na ceny bytů a trend v jejich zhodnocení, dojdeme k zajímavému závěru. Ceny bytů ovlivňuje nejen lokalita, která hraje prim a vždy bude. Ale také velikost bytů. Z průzkumů tak vyplývá, že bytům nad 35 m2 postupně klesá hodnota za m2.

Malé byty do 35m2 jsou tak nejvýhodnější pro svobodné či páry na samotné bydlení, ale také jsou snadno směnitelné ať již formou prodeje nebo pronájmu. Což je hlavní aspekt, proč takové byty stoupají na ceně a jejich zhodnocení v případě pořízení, je téměř 100%.

Naše společnost toto reflektuji již od samotného počátku tvorby projektů. Vnímáme jako jednoznačnou výhodu našich bytů právě možnost investice do vlastního bydlení, které může kupující vzít jako své startovací nebo prvoplánově za účelem dalšího zhodnocení, např. formou pronájmu.

Z tohoto důvodu volíme prestižní lokality. Stejně tak snížením velikosti bytu jsme schopni nabídnout cenově skutečně výhodné podmínky tak, aby naše byty byly dostupné nejen movitějším cizincům, ale zejména samotným občanům ČR.

Nespornou výhodou dnešní doby jsou i rekordně nízké úroky hypoték, díky nimž je i splátka za menší byt o polovinu nižší, než by byl jeho pronájem. Už tento fakt je jasným důvodem, proč si pořídit vlastní bydlení a „nevyhazovat“ peníze z okna za pronájem.

Více o našich projektech najdete ZDE.


PŘEČTĚTE SI TAKÉ