gartal logo
вверх

Bytový dům Karlovarská

geo

Lokalita:
Karlovarská, Praha 6 - Řepy

geo

Termín dokončení:
2. čtvrtletí 2018

geo

Byty: 10

Parkovací místa: 7

Bytový dům Karlovarská je projekt, který vznikne rekonstrukcí unikátní vily z počátku 20. století tak, abychom zachovali její historický nádech, ale zároveň jí dokázali vdechnout modernější podobu.

Vila nabídne 10 bytových jednotek s dipozicí od 1+kk až do 3+kk, a to ve čtyřech patrech. Soukromí obyvatel domu je zajištěno kompletním oplocením pozemku, na kterém bude také umístěno 7 parkovacích stání k příslušným bytovým jednotkám. Součástí ale bude i malá zahrádka, která přímo vybízí k letnímu grilování pod hvězdami.

Všechny bytové jednotky se budou moci pyšnit vysokou kvalitou provedení a pěkným standardem. Podlahy všech obytných místností budou pokryty vinylem, který je v současné době jedním z nejpopulárnějších podlahových krytin a to zejména pro svou snadnou údržbu, variaci vzhledů, měkkost a odolnost. Koupelny a místnosti toalet oproti tomu nabídnou kvalitní dlaždice a sanitu. Většina bytů v rámci ceny disponuje nejen parkovacím stáním, ale také sklepní kójí, která nabízí další možnost úložného prostoru a většího pohodlí.

Přesto je možné, aby si budoucí obyvatelé své prostory upravily dle svých představ. Můžete si tak sami vybrat barvy, materiály i dispozice Vašeho budoucího domova. Samozřejmostí je z naší strany i nabídka profesionálních architektů, kteří Vám s interiéry rádi pomohou.

Cílem projektu je vytvořit v této velmi zajímavé lokalitě hlavního města příjemné a finančně atraktivní rodinné bydlení.

Standardy výstavby Katalog standardů

Vizualizace
Interiér
Okolí
Průběh výstavby
Video

Ceník


Dispozice

1+kk
2+kk
3+kk
4+kk

Podlaží

Podlahová plocha, М2

Celková cena,

DispozicePodlahová plocha (m2)Stav
2 + kk40.94Rezervace
1 + kk22.11Rezervace
1 + kk21.33Volný
2 + kk41.07Volný
1 + kk19.94Rezervace
1 + kk25.5Prodaný
2 + kk41.44Volný
1 + kk20.12Rezervace
2 + kk22.44Volný
3 + kk55.19Volný
V ceně je již zahrnuto parkovací stání i sklepní kóje.

Lokalita


Přímo za rohem Bytového domu Karlovarská se rozkládají i malebné rybníky Strnad a Jiviny. Jen pár minut jízdy MHD najdete nádhernou udržovanou oborou Hvězda se svým renesančním letohrádkem. Můžete se tu zaposlouchat do líbezného zpěvu nespočtu druhů ptactva, ale také vyzkoušet dětské přírodní hřiště nebo se vydat na romantickou procházku desítkami širokých či úplně neupravených lesních cest. Jistě Vás potěší i skutečnost, že Bytový dům Karlovarská je vzdálený jen pár minut od obchodů, restaurací i barů. Za 10 minut dojedete autem také do Obchodního centra Zličín či nakoupit si domácí vybavení do Ikei. V těsné blízkosti jsou ovšem také strategické služby, jakými jsou pošta, zdravotní středisko, městský úřad či policejní stanice. Můžete si být jisti tím, že budete mít při ruce vždy vše, co budete právě potřebovat.
arrow
MHD

MHD

Policie

Policie

Mateřská škola

Mateřská škola

Základní škola

Základní škola

Zdravotnické zařízení

Zdravotnické zařízení

Obchod, nákupní centrum

Obchod, nákupní centrum

Pošta

Pošta

Úřad

Úřad

Park

Park

Sportoviště, stadion

Sportoviště, stadion

Banka, pojišťovna

Banka, pojišťovna


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme Vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitosti.

Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1 95 000,- Kč
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;

2 20 % ceny bytu
po uzavření Smlouvy o budoucí kupní smlouvě;

3 doplatek kupní ceny ve výši 80 %
minus 95 000,- Kč po kolaudaci projektu.

Kupní cena

Doba spláceni

let

Vlastní zdroje

%

Úroková sazba

% p.a.

Vlastní zdroje

Výše úvěru

Měsíční splátka

ZAVOLEJTE MI ZPĚT!


Vyplňte kontaktní formulář a náš specialista Vás bude kontaktovat!