gartal logo
(+420) 246 031 364
вверх

Viladům Tuchoměřice

geo

Lokalita:
V Kněžívce, Tuchoměřice

geo

Termín dokončení:
2. čtvrtletí 2019

geo

Byty: 9

Parkovací místa: 9

„Největší dobrodružství, které můžete zažít, je žít život svých snů.“
Oprah Winfrey

Ať jsou Vaše sny jakékoli, je na čase, aby se proměnily ve skutečnost. Za léta působení na trhu s realitami jsme vám blíž, a proto jsme pro vás připravili projekt, který bude splňovat vše, co v samotném centru Prahy nenajdete.

Novostavba s názvem Viladům Tuchoměřice je umístěna hned vedle malebného potoka a pár kroků od krásné přírody. Budova o třech patrech nabídne 9 bytů s dispozicemi 1+kk a 2+kk, všechny s vlastním parkovacím stáním přímo před domem. Spodní jednotky Vás okouzlí malými zahrádkami, na kterých můžete pěstovat zeleninu nebo bylinky. Všechny ostatní ovšem nezůstávají pozadu a najdete v nich jeden až dva balkonky s pěkným výhledem do okolní krajiny.

Provedení je ve vysoké kvalitě standardu SMART s plovoucími podlahami v místnostech a dlažbou v koupelnách. Jistě Vás potěší i blízkost zastávky autobusu vzdálené pouhých 20 metrů od domu, jímž se během 12 minut dopravíte přímo na stanici metra A Bořislavka v Dejvicích. Autem se za pouhým 5 minut ocitnete na letišti, což přímo vybízí pro pravidelné cestování. Pokud Vás ale láká více centrum Prahy, ani Vy nebudete ochuzeni, jelikož autem jste na pražských Hradčanech za necelých 15 minut a kdykoli si tak můžete udělat výlet a užívat si krás historického města plného romantických zákoutí a luxusních restaurací.

Myslíme i na zhodnocení Vašich financí, proto naše nabídka začíná již na neuvěřitelných 1,9 mil. Kč! Umíme zařídit i výhodné financování a koupě nového bydlení se tak pro Vás stane radostí. Jak již jistě víte, tak všechny naše projekty jsou v lokalitách, kde jsou realitou nejen investice na dlouhodobý pronájem, ale výhodné budou i pronájmy krátkodobé.

Pokud Vás již nebude bavit pochmurné počasí v lednu, jednoduše pronajmete svůj byt na dobu, která Vám bude vyhovovat a vydáte se do teplých krajin. Lokalita v tak těsné blízkosti letiště tomu přeci přímo vybízí… Vy máte jistotu, že Vás nepřekvapí žádná kolona a svůj let stihnete snadno a Vaši nájemníci zase ocení, že nebudou muset platit drahé taxi a bloudit po Praze, a přesto se kdykoli do centra velice jednoduše dostanou místní veřejnou dopravou.


Vizualizace
Interiér
Okolí

Ceník


Dispozice

1+kk
2+kk
3+kk
4+kk

Podlaží

Podlahová plocha , М2

Cena vč. DPH ,

DispozicePodlahová plocha (m2)Cena vč. DPH (Kč)
3(2)+kk65-
2 + kk51.8-
2 + kk40.7-
2 + kk33.2-
2 + kk43.7-
2 + kk33.6-
2 + kk34.3-
1 + kk24.5-
1 + kk25.7-
Ke každému bytu je nutné dokoupit parkovací stání v ceně 193 600,- vč. DPH

Lokalita


Tuchoměřice jsou jednou z obcí, které vynikají nejen skvělou dopravní dostupností do Prahy, ale také svou plnou občanskou vybaveností a nádhernou přírodou. Víkendy a večery po práci si tak můžete užít v klidném prostředí Únětického potoka a nespočtu okolních luk a lesů. Přímo v obci najdete zdravotní středisko s praktickým lékařem pro dospělé i děti, základní i mateřskou školu, poštu a prakticky vše, abyste nemuseli z obce vůbec vyjíždět. Velkým benefitem pro místní obyvatele je i přístup samotné obce, která pravidelně pořádá kulturní, sportovní a rodinné aktivity. Velice snadno se tak stanete součástí místní přátelské komunity, a Vaši sousedé se brzy stanou nejen spoluobyvateli, ale i Vašimi přáteli.
arrow
MHD

MHD

Policie

Policie

Mateřská škola

Mateřská škola

Základní škola

Základní škola

Zdravotnické zařízení

Zdravotnické zařízení

Obchod, nákupní centrum

Obchod, nákupní centrum

Pošta

Pošta

Úřad

Úřad

Park

Park

Sportoviště, stadion

Sportoviště, stadion

Kino, divadlo

Kino, divadlo


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme Vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitosti.

Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1 95 000,- Kč vč. DPH
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;

2 15 % ceny bytu vč. DPH
po uzavření Smlouvy o budoucí kupní smlouvě;

3 doplatek kupní ceny ve výši 85 % vč. DPH
minus 95 000,- Kč po kolaudaci projektu.

Kupní cena

Doba spláceni

let

Vlastní zdroje

%

Úroková sazba

% p.a.

Vlastní zdroje

Výše úvěru

Měsíční splátka

Ozvěte se mi zpět!


Vyplňte kontaktní formulář a náš specialista Vás bude kontaktovat!