SEE ALSO


Our projects


Exkluzivní střešní byty v centru Prahy


V samotném srdci Prahy jen pár kroků od Václavského náměstí, vznikl projekt s názvem Louis Léger House disponující více jak dvěma desítkami luxusních bytových jednotek umístěných v secesní budově. V rámci druhé etapy zde byly vybudovány pouhé 4 exkluzivní střešní byty navržené pro neopakovatelné bydlení. Tyto mezonetové byty přináší svým majitelům netradiční pojetí prostoru spojené s historií budovy a exkluzivitou místa. Velké střešní terasy v nejvyšším podlaží orientované do klidného dvora nabízejí jedinečné výhledy přes střechy okolních domů směrem k Pražskému hradu a na Petřín.

Nadstandardně velká střešní okna zase zajistí dostatek světla a navodí pocit volnosti. Vyvýšené galerie v bytech přímo vybízí k odpočinku a relaxaci s příjemnou knížkou nebo číší vína. Pro tyto mimořádné střešní byty jsme zvolili vybavení nejvyšší kvality "PREMIUM", které odráží i jedinečnost samotné lokality. Součástí standardu jsou třívrstvé dřevěné podlahy, dlažby a obklady v mramorovém dekoru a vysoce kvalitní zařizovací předměty.

Bydlení na Novém Městě je snem každého, kdo má rád život v místě s bohatou historií. Střed Prahy zaručuje, že budete vždy v centru všeho dění, ale naleznete zde také klidná místa a parky pro odpočinek, sport nebo dlouhé procházky. Na dosah ruky jsou nejvyhlášenější pražské restaurace, kavárny, čajovny a kluby.

Výstavbu projektu úspěšně realizovala dceřiná společnost GARTAL Stavební.

arrow
Hide filter
close
close

Favourites

We use cookies

We may place these for analysis of our visitor data, to improve our website, show personalised content and to give you a great website experience. For more information about the cookies we use open the settings.

arrow