Kariéra

Pojďte s námi tvořit dějiny Prahy

Společnost GARTAL, na českém trhu působí od roku 2002, za tu dobu jsme dokončili několik bytových projektů v Praze a nejbližším okolí. Změnili jsme pohled na moderní bydlení a mnoha spokojeným klientům jsme zajistili nový život ve svém bytě. Pro nové i ty stávající projekty, hledáme kolegy, kteří s námi budou podílet na výstavbě dalších stovek domácností.

Koho hledáme?

Staňte se součástí našeho týmu na centrále v Praze – Libni. Hledáme kolegy, kteří mají smysl pro tvořivou a zodpovědnou práci, jsou odhodláni se vzdělávat a chtějí rozšířit náš multikulturní, kreativní a kvalitní pracovní tým. Průběžně obsazujeme řadu nejrůznějších pracovních pozic a je pro nás důležitý Váš zájem o práci u nás, spolehlivost, pracovní nasazení a loajalita. Poznejte možnosti, které posunou Vaši kariéru na vyšší úroveň, pojďte pracovat pro GARTAL.

Nezapomeňte nám poslat CV s průvodním dopisem. Zajímá nás, kdo jste, jaká je vaše osobní vize a proč chcete pracovat právě pro GARTAL.

  • Proč se zajímáte o naši společnost a danou pozici
  • Co konkrétně od nabízené práce očekáváte
  • Proč bychom o vás měli mít zájem právě my

Vaše žádost o zaměstnání by měla obsahovat, průvodní dopis a strukturovaný životopis (CV) s údaji o vašem dosaženém vzdělání a předchozím zaměstnání, včetně dalších relevantních informací týkajících se vaší kvalifikace (max. 2 strany A4), kde budou jen úplné a pravdivé informace. Podklady nám prosím výhradně zasílejte elektronicky na e-mail hr@gartal.cz v českém jazyce.

Těšíme se na vaše životopisy.

Volné pracovní pozice: