Moje Kubáň
Moje Kubáň
Moje Kubáň
Moje Kubáň
Moje Kubáň

Moje Kubáň

V centru Kubánského náměstí na Praze 10 naleznete jedinečný dům, který byl postaven v šedesátých letech minulého století a vzhledem k jeho nezaměnitelné fasádě obložené pískovcovým kamenem se okamžitě stal reprezentativní dominantou tohoto místa. Díky komplexní a pečlivé rekonstrukci domu Moje Kubáň zde vzniknou mimořádné loftové byty s výškou stropu téměř pět metrů a účelné investiční jednotky v druhé části budovy. Domem prochází velkorysé mramorové schodiště, v jehož středu bude umístěn prosklený výtah, který vás pohodlně vyveze až do 4. nadzemního podlaží. Tento reprezentativní prostor je doplněn o ocelové detaily a dostatek denního světla zajišťují tradiční a módní skleněné luxfery. Na stávající střeše pak budou vybudovány pouhé dva exkluzivní byty s velkorysými terasami a nádherným výhledem do dalekého okolí.

Nově vznikající jednotky budou mít dispozice od 1+kk až po 4+kk a vybrané byty nadstandardní výšku stropů, obytná nebo spací patra a terasy s výhledem na celé náměstí. Abychom podtrhli jedinečnost místa a architekturu domu, zvolili jsme pro vybavení jednotlivých bytů standard COMFORT, který zahrnuje kvalitní plovoucí podlahy, keramickou dlažbu a velkoformátové obklady. Součástí tohoto standardu je také kvalitní sanita od prověřených dodavatelů.

Projekt Moje Kubáň je v místě, kde pro svůj život ve městě nepotřebujete automobil. Vše je na dosah ruky a do vzdálenějších míst lze pohodlně dojet na sdíleném kole nebo MHD. V přízemí domu se bude nacházet supermarket a přímo před domem se konají pravidelné farmářské trhy. V okolí naleznete další obchody, služby, kavárny, úřady, ale také vyhlášené ulice, jako je Krymská, která se stala kulturně-společenským centrem celých Vršovic. Na dobré víno lze zajít do Grébovky, za venkovním sportovním využitím třeba do Riegrových sadů s úžasnou atmosférou a neopakovatelnými výhledy na západy slunce nad Pražským hradem.

Užívejte vše, co vám město nabízí a vyberte si originální bydlení v srdci Vršovic. Bydlete v budově, které chybělo velmi málo, aby byla zapsána na seznam kulturních památek. Zažijte Moji Kubáň.

Projekt v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen
Loftové byty

Loftové byty

Lofty jsou unikátní byty s nadstandardní výškou stropu. Proto jsou jejich vnitřní dispozice členěny po patrech a většinou bez oddělujících příček pro zachování netradičního a vzdušného prostoru.

Vhodné pro mladé

Vhodné pro mladé

Už vás nebaví pronajímat si byt s kamarády, nebo se chcete odstěhovat od rodičů? V tomto projektu si pro sebe vyberete přesně ten byt, který vám nabídne vše, co ke spokojenému životu potřebujete.

Investiční jednotky

Investiční jednotky

Jednotky navržené tak, aby přinesly maximum užitku. Na vás je zvolit strategii a rozhodnout se mezi krátkodobým nebo dlouhodobým pronájmem.

Historická budova

Historická budova

Bydlete v domě s historií. Stavitelské zkušenosti našich předků v kombinaci s moderními materiály a technologiemi posouvá hranici bydlení v těchto časem prověřených budovách na novou úroveň.

Centrum města

Centrum města

Divadla, kavárny, obchody či restaurace v docházkové vzdálenosti. To jsou jen některé z výhod bydlení v centru města. Vše je na dosah ruky a nechybí zde ani příroda a zelené parky.

Obytná patra

Obytná patra

Obytná patra efektivně rozšiřují využití plochy bytu. Podle výšky stropu zde může být umístěno místo na spaní, nebo další plnohodnotný prostor pro bydlení.

arrow
arrow

Ceník


Ke všem jednotkám je nutné dokoupit sklep v ceně od 156 750 Kč.

Lokalita


Kubánské náměstí je téměř v centru města, ale bez davů turistů. Vše, co potřebujete, máte na dosah ruky. Nákupní možnosti, farmářské trhy, kulturu, kina, restaurace, alternativní kluby a kavárny, vinárny, ale také veškerou občanskou vybavenost, jako jsou úřady, lékař nebo nemocnice. V této lokalitě je automobil zcela zbytečný, protože všude dojdete pohodlně pěšky za pár minut. Na vzdálenější místa se dostanete například na sdíleném kole nebo pomocí MHD. Zastávka tramvají a autobusů je téměř u domu. K nejbližší stanici metra je to jen 3 minuty jízdy tramvají. Pro výlety za Prahu můžete využít například vlak, jehož zastávka je 15 minut chůze od domu. Pro větší nákupy lze zajít do Nákupního centra Eden, které je vzdáleno 10 minut pěšky. Koncerty a sportovní utkání na vás čekají 700 metrů od domu v Sinobo Stadium. V centru Vršovic se rozhodně nudit nebudete.
Tento obsah bohužel není dostupný, pro jeho zobrazení je nutné zapnout funkční soubory cookie.
map label MHD
MHD
map label Policie
Policie
map label Mateřská škola
Mateřská škola
map label Základní škola
Základní škola
map label Zdravotnické zařízení
Zdravotnické zařízení
map label Obchod, nákupní centrum
Obchod, nákupní centrum
map label Pošta
Pošta
map label Úřad
Úřad
map label Park
Park
map label Sportoviště, stadion
Sportoviště, stadion
map label Banka, pojišťovna
Banka, pojišťovna
map label Kino, divadlo
Kino, divadlo

Financování


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitostí. Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1
95 000,- Kč vč. DPH
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;
2
15 % ceny bytu vč. DPH
po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní;
3
doplatek kupní ceny ve výši 85 % vč. DPH
minus 95 000,- Kč po dokončení projektu.
,- Kč
let
% p.a.
,- Kč
,- Kč
,- Kč

Ozvěte se mi zpět!

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow