Nová Kněžívka
Nová Kněžívka
Nová Kněžívka
Nová Kněžívka
Nová Kněžívka

Nová Kněžívka

V malebném prostředí obce Tuchoměřice u hranic Prahy 6 se nachází projekt Nová Kněžívka, který nabídne 40 bytů o dispozicích 1+kk. Na pozemcích bývalé stodoly a v těsné blízkosti Únětického potoka vyroste zcela nová budova, která vkusně doplní toto výjimečné místo nedaleko Prahy. Abychom vyjádřili hold původní zástavbě, zachová si Nová Kněžívka půdorys bývalé stodoly. Na toto historické stavení odkazuje také spodní patro domu, které bude obloženo kamenem a spolu se sedlovou střechou o malém sklonu a minimálním přesahu dodá budově originální vzhled.

Nejzajímavějším prvkem celé stavby se pak stane samostatný výtahový tubus s netradiční vlnitou strukturou, který bude s hlavní budovou propojen chodbami. Díky tomuto originálnímu řešení je celý objekt bezbariérový.

Během plánování projektu jsme mysleli také na okolní přírodu. Veškerá dešťová voda ze střechy bude svedena do podzemní nádrže a poté využita na splachování. Náklady na vytápění pomohou uspořit moderní okna s tepelně izolačními trojskly. Budova bude mít vlastní rezervní nádrž na pitnou vodu, která pokryje potřeby obyvatel v případě výpadku obecního vodovodu a u hlavního vchodu do domu bude umístěna virtuální recepce, která poskytne potřebné aktuální informace.

Všechny byty budou zařízeny standardem COMFORT, který již v základu nabízí kvalitní voděodolné plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a sanitu od prověřených dodavatelů. Další změny a individualizaci interiérů lze řešit v rámci klientských změn.

Součástí projektu Nová Kněžívka jsou také komerční prostory. Největší z nich je umístěn v přízemí a je vhodný například pro restauraci, která se může velmi rychle stát oblíbeným místem pro setkávání nejenom místních obyvatel. Okolo domu vedou cyklistické a pěší trasy. Přímo před domem se nachází dětské hřiště a je zde také umístěna zastávka MHD. Z centra Prahy se sem dá pohodlně a rychle dostat automobilem. Druhý prostor je umístěn v nejvyšším podlaží a je vhodný pro služby typu kadeřnictví, kosmetika a wellness. Oba tyto prostory budou předány ve stavu Shell & Core a budoucí vlastník si je tak bude moci zařídit podle svých představ.

Snadná dopravní dostupnost z Prahy, blízkost letiště Václava Havla a největšího outletového centra dělá z projektu Nová Kněžívka jedinečnou investiční příležitost, ať se již rozhodnete apartmán využívat jako svůj druhý domov nebo pro další pronájem.

Projekt v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen
Kuchyň na přání

Kuchyň na přání

S novou kuchyní vám rádi pomůžeme, vařit ale již musíte sami. Ve spolupráci s renomovanými dodavateli vám na přání vybavíme vaši jednotku moderní kuchyní s úspornými spotřebiči.

Hypotéka 2,89 %

Hypotéka 2,89 %

Nečekejte až nemovitosti zdraží a pořiďte si vysněné bydlení co nejdříve. Při koupi nové nemovitosti v projektu, můžete využít výhodného financování s jednou z nejnižších úrokových sazeb na českém realitním trhu.

Garantovaný výnos 6 % p.a.

Garantovaný výnos 6 % p.a.

Pořiďte si nyní investiční jednotku v tomto projektu a získejte od nás nadstandardní garantovaný výnos 6 % p.a.

Střešní terasy

Střešní terasy

Krásné výhledy do okolí a posezení s přáteli. Osázejte si svoji terasu zelení nebo stromy, které Vám pomohou udržovat příjemné klima na terase i ve vašem bytě po celé léto.

Dopravní dostupnost

Dopravní dostupnost

Neztrácejte zbytečně čas dlouhými cestami. Všude kam potřebujete dojedete rychle a pohodlně veřejnou dopravou nebo autem.

Blízko přírody

Blízko přírody

Domov obklopený zelení a čerstvým vzduchem. Vydejte se na procházku do přírody a při tom buďte téměř u svého domu.

arrow
arrow

Ceník


K bytům je možné dokoupit parkovací stání v ceně od 295 000 Kč. vč. DPH.

Lokalita


Malebnou obec Tuchoměřice charakterizuje jedinečné spojení přírody a dobré dostupnosti. Za domem protéká Únětický potok, a od severovýchodu na západ se za obcí rozprostírá středočeská krajina posetá poli a vesnicemi. Například hrad Okoř je zhruba šest kilometrů daleko, okolí nabízí také řadu cyklostezek. Na druhé straně je „co by kamenem dohodil“ outletové centrum, v jehož blízkosti vyrůstá nový supermarket nadnárodního řetězce. Pražské letiště se nachází tři až pět minut jízdy autem, cesta do centra Prahy trvá zhruba 30 minut, městskou hromadnou dopravou kolem tři čtvrtě hodiny. V Tuchoměřicích je mateřská i základní škola, a hlavně plno míst, kde lze v klidu trávit volný čas. Nedaleko umístěné ZOO Zájezd nabízí plno netradičních zážitků a na krásné procházky nebo na přírodní koupaliště se můžete vydat do Divoké Šárky.
Tento obsah bohužel není dostupný, pro jeho zobrazení je nutné zapnout funkční soubory cookie.
map label MHD
MHD
map label Policie
Policie
map label Mateřská škola
Mateřská škola
map label Základní škola
Základní škola
map label Zdravotnické zařízení
Zdravotnické zařízení
map label Obchod, nákupní centrum
Obchod, nákupní centrum
map label Pošta
Pošta
map label Úřad
Úřad
map label Park
Park
map label Sportoviště, stadion
Sportoviště, stadion
map label Kino, divadlo
Kino, divadlo

Financování


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme Vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitosti. Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1
95 000,- Kč vč. DPH
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;
2
15 % ceny bytu vč. DPH
po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní;
3
doplatek kupní ceny ve výši 85 % vč. DPH
minus 95 000,- Kč po dokončení projektu.
,- Kč
let
% p.a.
,- Kč
,- Kč
,- Kč

Ozvěte se mi zpět!

Seznamte se s našimi Zásadami ochrany osobních údajů

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow