Nová Kněžívka

Moderní investiční byty s garantovaným výnosem až 6 % p.a. o dispozicích 1+kk až 3+kk vyrůstají v projektu Nová Kněžívka v klidné části obce Tuchoměřice na Praze - západ. Tato obec se rozkládá necelé 2 km od hranic Prahy 6 a díky své poloze nabízí snadnou dostupnost nejenom do centra Prahy ale také Kladna nebo města Slaného. Letiště Václava Havla je vzdáleno pouhých 5 minut jízdy automobilem a v okolí naleznete několik velkých logistických a obchodních center.

Investicí do bytů v projektu Nová Kněžívka získáte:

  • garantovaný výnos až 6 % p.a.,
  • další možné zhodnocení bytu až o 12 %,
  • možnost vybavení bytu moderní kuchyní,
  • výhodné ceny před dokončením výstavby.

Obec Tuchoměřice za poslední roky prošla velkou proměnou a ceny nemovitostí zde rychle rostou. Rozšiřuje a zkvalitňuje se občanská vybavenost, vyrůstají zde nové developerské projekty. Zlepšuje se dopravní dostupnost, staví se nový nájezd na dálnici D7, ale také se rozšiřují pracovní možnosti v okolí. U hranic obce se nachází největší outletové centrum POP Airport se zábavným parkem Majaland a nově zde otevřela centrálu pro Východní Evropu největší doručovatelské společnost UPS.

Projekt Nová Kněžívka je umístěn v klidné části obce na pozemcích bývalé stodoly. Nová budova přesně kopíruje její původní půdorys. Na toto historické stavení odkazuje také spodní patro domu, které bude obloženo kamenem a spolu se sedlovou střechou o malém sklonu a minimálním přesahu dodá budově originální vzhled.

Všechny byty v projektu využívají maximum ze své plochy a vy tak máte jistotu, že neplatíte zbytečné a nevyužitelné metry. Jednotky jsou vybaveny praktickým standardem COMFORT, který již v základu nabízí kvalitní voděodolné plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a sanitu od prověřených dodavatelů. Další změny a individualizaci interiérů lze řešit v rámci klientských změn. Byt lze také na přání vybavit kuchyní s moderními spotřebiči. Snižovat budoucí náklady na bydlení pomůže také využití dešťové vody pro splachování na WC. Náklady na vytápění pak pomohou uspořit moderní okna s tepelně izolačními trojskly a kvalitní zateplení celé budovy.

Projekt v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen
Kuchyň na přání

Kuchyň na přání

S novou kuchyní vám rádi pomůžeme, vařit ale již musíte sami. Ve spolupráci s renomovanými dodavateli vám na přání vybavíme vaši jednotku moderní kuchyní s úspornými spotřebiči.

Hypotéka 2,89 %

Hypotéka 2,89 %

Nečekejte až nemovitosti zdraží a pořiďte si vysněné bydlení co nejdříve. Při koupi nové nemovitosti v projektu, můžete využít výhodného financování s jednou z nejnižších úrokových sazeb na českém realitním trhu.

Střešní terasy

Střešní terasy

Krásné výhledy do okolí a posezení s přáteli. Osázejte si svoji terasu zelení nebo stromy, které Vám pomohou udržovat příjemné klima na terase i ve vašem bytě po celé léto.

Předzahrádky

Předzahrádky

Dáváte přednost anglickému trávníku, japonské zahradě nebo sázení květin? Vlastní předzahrádka nabízí milion možností, jak ji využít. Ocení ji i vaše děti či domácí mazlíček.

Dopravní dostupnost

Dopravní dostupnost

Neztrácejte zbytečně čas dlouhými cestami. Všude kam potřebujete dojedete rychle a pohodlně veřejnou dopravou nebo autem.

Blízko přírody

Blízko přírody

Domov obklopený zelení a čerstvým vzduchem. Vydejte se na procházku do přírody a při tom buďte téměř u svého domu.

arrow
arrow

Ceník


K bytům je možné dokoupit parkovací stání v ceně od 295 000 Kč. vč. DPH.

Lokalita


Malebnou obec Tuchoměřice charakterizuje jedinečné spojení přírody a dobré dostupnosti. Za domem protéká Únětický potok, a od severovýchodu na západ se za obcí rozprostírá středočeská krajina posetá poli a vesnicemi. Například hrad Okoř je zhruba šest kilometrů daleko, okolí nabízí také řadu cyklostezek. Na druhé straně je „co by kamenem dohodil“ outletové centrum, v jehož blízkosti vyrůstá nový supermarket nadnárodního řetězce. Pražské letiště se nachází tři až pět minut jízdy autem, cesta do centra Prahy trvá zhruba 30 minut, městskou hromadnou dopravou kolem tři čtvrtě hodiny. V Tuchoměřicích je mateřská i základní škola, a hlavně plno míst, kde lze v klidu trávit volný čas. Nedaleko umístěné ZOO Zájezd nabízí plno netradičních zážitků a na krásné procházky nebo na přírodní koupaliště se můžete vydat do Divoké Šárky.
Tento obsah bohužel není dostupný, pro jeho zobrazení je nutné zapnout funkční soubory cookie.
map label MHD
MHD
map label Policie
Policie
map label Mateřská škola
Mateřská škola
map label Základní škola
Základní škola
map label Zdravotnické zařízení
Zdravotnické zařízení
map label Obchod, nákupní centrum
Obchod, nákupní centrum
map label Pošta
Pošta
map label Úřad
Úřad
map label Park
Park
map label Sportoviště, stadion
Sportoviště, stadion
map label Kino, divadlo
Kino, divadlo

Financování


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme Vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitosti. Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1
95 000,- Kč vč. DPH
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;
2
15 % ceny bytu vč. DPH
po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní;
3
doplatek kupní ceny ve výši 85 % vč. DPH
minus 95 000,- Kč po dokončení projektu.
,- Kč
let
% p.a.
,- Kč
,- Kč
,- Kč
,- Kč

Ozvěte se mi zpět!

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow