Pod Bertramkou

Bydlete v přírodě, a přitom téměř v centru velkoměsta. Představujeme vám jedinečný bytový dům Pod Bertramkou, který se nachází nedaleko Anděla, živého a moderního centra Prahy 5. Bytový dům nabídne 45 bytů od 2+kk až po luxusní a nadstandardně velké střešní byty o dispozici 4+kk s velkými terasami. Byty umístěné v nejnižším podlaží mají soukromé předzahrádky, ty ve vyšších patrech balkony, lodžie nebo terasy s nádhernými výhledy do okolní vzrostlé zeleně. Nejluxusnější byty jsou umístěny v nejvyšším patře budovy a svým obyvatelům nabídnou naprosto jedinečný komfort bydlení s dostatkem prostoru a velkými terasami.

Všechny byty v projektu Pod Bertramkou jsou zařízeny v nejvyšším standardu PREMIUM, který splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Standard PREMIUM zahrnuje třívrstvé dřevěné podlahy, dlažby a obklady v mramorovém dekoru a vysoce kvalitní zařizovací předměty. Další požadavky je možné zařídit v rámci klientských změn.

Bytový dům Pod Bertramkou se bude nacházet v soukromém oploceném areálu s virtuální recepcí a nabídne tak svým obyvatelům dostatek soukromí. V areálu naleznete také komunitní zahrádku, společné místo pro letní posezení nebo prostor pro umytí kola či čtyřnohého mazlíčka po návratu z procházky. Dostatek parkovacích stání je zajištěno v podzemních podlaží bytového domu. Pro majitele elektromobilů zde budou k dispozici moderní dobíjecí stanice jako doplňková výbava na přání. Hlavní vstup vás uchvátí centrálním schodištěm s dostatkem denního světla díky prosklenému průčelí budovy. Jeden ze dvou výtahů vás rychle a pohodlně dopraví až k vašemu bytu. Vyberte si nový byt v projektu Pod Bertramkou a užívejte si klidného bydlení v přírodě u lesa s centrem města na dosah.

Projekt v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen
Soukromý areál

Soukromý areál

Soukromý areál vám nabízí více prostoru a bezpečí. Na společné zahradě můžete celé léto odpočívat, hrát si s dětmi, potkávat se s přáteli nebo uspořádat podvečerní sousedské setkání.

Blízko přírody

Blízko přírody

Domov obklopený zelení a čerstvým vzduchem. Vydejte se na procházku do přírody, a přitom buďte téměř u svého domu.

Dobíjení pro elektromobily

Dobíjení pro elektromobily

Myslíme na budoucnost. Část parkovacích stání je vyhrazena pro majitele elektromobilů s možností osazení dobíjecích stanic. Každé ráno tak bude váš elektromobil připraven na další cestu.

Komunitní zahrada

Komunitní zahrada

Zasaďte si voňavé bylinky nebo drobné ovoce a zeleninu na společné zahradě. Relaxujte po náročném dni při péči o váš záhon a podělte se se sousedy o zkušenosti či úrodu.

Bezpečnostní kamerový systém

Bezpečnostní kamerový systém

Záleží nám na vašem bezpečí. Proto jsou ve společných prostorách a u vstupů do objektu nainstalovány bezpečnostní kamery, které nonstop zajišťují vaši bezpečnost.

Vjezd do garáže na SPZ

Vjezd do garáže na SPZ

Teď už nebudete muset u vjezdu do garáže hledat klíče. Vrata se před vámi automaticky otevřou při přečtení vaší SPZ.

arrow
arrow

Ceník


K vybraným jednotkám je nutné dokoupit parkovací stání v ceně od 575 000 Kč vč. DPH. Ke všem jednotkám je nutné dokoupit sklep v ceně od 94 080 Kč vč. DPH.

Lokalita


Bytový dům Pod Bertramkou se nachází na okraji lesa v klidné lokalitě Prahy 5 nedaleko Bertramky. Výhodou je snadná dopravní dostupnost jak automobilem, tak i MHD. Zastávku autobusu naleznete přímo u domu a k nejbližší tramvaji je to 8 minut chůze. Od domu jste tak za pár minut v centru Smíchova. Tato rychle se měnící moderní městská čtvrť vám nabídne vše, co ke svému životu potřebujete. Obchody, posilovny, bazén, sportovní centra, multikina, pětihvězdičkové obchodní centrum Nový Smíchov a v neposlední řadě nepřeberné množství restaurací. V létě můžete vyrazit na smíchovskou náplavku a užít si kulturní akce, které se zde hojně pořádají. V bezprostřední blízkosti najdete obchody jako jsou Albert a Lidl. V docházkové vzdálenosti se nachází také školka, škola a dětské hřiště. Na procházky nebo za sportem můžete vyrazit do lesa, který se nachází hned u domu.
Tento obsah bohužel není dostupný, pro jeho zobrazení je nutné zapnout funkční soubory cookie.
map label MHD
MHD
map label Policie
Policie
map label Mateřská škola
Mateřská škola
map label Základní škola
Základní škola
map label Zdravotnické zařízení
Zdravotnické zařízení
map label Obchod, nákupní centrum
Obchod, nákupní centrum
map label Pošta
Pošta
map label Úřad
Úřad
map label Park
Park
map label Sportoviště, stadion
Sportoviště, stadion
map label Banka, pojišťovna
Banka, pojišťovna
map label Kino, divadlo
Kino, divadlo

Financování


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitostí. Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1
195 000,- Kč vč. DPH
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;
2
15 % ceny bytu vč. DPH
po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní;
3
doplatek kupní ceny ve výši 85 % vč. DPH
minus 195 000,- Kč po dokončení projektu.
,- Kč
let
% p.a.
,- Kč
,- Kč
,- Kč

Ozvěte se mi zpět!

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow