Prime Vršovice
Prime Vršovice
Prime Vršovice
Prime Vršovice

Prime Vršovice

Na rozhraní tradičních pražských čtvrtí Vršovic a Vinohrad naleznete projekt Prime Vršovice, který nabízí účelné jednotky vhodné nejenom pro vlastní využití, ale i jako bezpečnou investici pro další pronájem. Původní budova, umístěná v klidné ulici Bajkalská, po své rekonstrukci nabídne 68 jednotek o dispozici 1+kk. Dispozice jsou připraveny tak, aby nabídly maximum ze své plochy a přinášely majitelům a novým obyvatelům jejich plné využití a komfort. Všechny jednotky jsou zařízeny praktickým standardem, v jehož základu jsou odolné plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a sanita od prověřených výrobců. Na přání lze jednotku dovybavit také kuchyní osazenou moderními spotřebiči, která byla navržena přímo pro tento projekt.  

Projekt Prime Vršovice nabízí unikátní investiční příležitost. Nabídka menších jednotek v této oblasti je velmi omezena a nové projekty zde téměř nevznikají. Protože této oblasti věříme, nabízíme všem investorům garanci výnosu až 5 % p.a. Navíc se postaráme také o kompletní zprávu vaší nové nemovitosti. 

Tato trendová lokalita je oblíbená jak u místních obyvatel, tak i mladších lidí a studentů hledajících pronájem v Praze. V okolí se nachází plno restaurací, kaváren, parků a dalších skvělých míst nabízejících zábavu, nákupní možnosti, sportoviště a místa pro aktivní trávení volného času. Do samotného centra Prahy se lze dostat během pár minut pohodlně tramvají či na kole. Díky těmto výhodám je oblast Vršovic také hojně vyhledávána zahraničními turisty, kteří hledají krátkodobé ubytování prostřednictvím služeb zprostředkovávajících pronájem nemovitostí. 

Kontaktujte nás a přijďte si prohlédnout kompletní nabídku všech jednotek. Vybranou jednotku vám rádi zdarma a nezávazně na 2 dny předrezervujeme.

Projekt v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen
Kuchyň na přání

Kuchyň na přání

S novou kuchyní vám rádi pomůžeme, vařit ale již musíte sami. Ve spolupráci s renomovanými dodavateli vám na přání vybavíme vaši jednotku moderní kuchyní s úspornými spotřebiči.

Centrum města

Centrum města

Divadla, kavárny, obchody či restaurace v dochozí vzdálenosti. To jsou jen některé z výhod bydlení v centru města. Vše je na dosah ruky a nechybí zde ani příroda a zelené parky.

Pro krátkodobý pronájem

Pro krátkodobý pronájem

Díky naprosto jedinečné kombinaci dispozic a lokality jsou jednotky vhodné pro krátkodobý pronájem.

Možnost správy nájmu

Možnost správy nájmu

Nemáte čas spravovat nájem? Svěřte se profesionálům a my se o nájem vaše nemovitosti postaráme.

Výnos až 5 %

Výnos až 5 %

Skvěla investiční příležitost. Výnos až 5 % v případě dlouhodobého pronájmu.

Cena od 3.4 mil. Kč

Cena od 3.4 mil. Kč

Výhodná cenová nabídka. Pořiďte si jednotku na Praze 10 již od 3.4 mil. Kč.

arrow
arrow

Ceník


Ke všem jednotkám je nutné dokoupit sklep v ceně od 134 250 Kč.

Lokalita


Kubánské náměstí je téměř v centru města, ale bez davů turistů. Vše, co potřebujete, máte na dosah ruky. Nákupní možnosti, farmářské trhy, kulturu, kina, restaurace, alternativní kluby a kavárny, vinice, ale také veškerou občanskou vybavenost jako jsou úřady, lékař nebo nemocnice. V této lokalitě je automobil zcela zbytečný, protože všude dojdete pohodlně pěšky za pár minut. Na vzdálenější místa se dostanete například na sdíleném kole, nebo pomocí HMD. Zastávka tramvají a autobusů je téměř u domu. K nejbližší stanici metra je to jen 3 minuty jízdy tramvají. Pro výlety za Prahu můžete využít například vlak, jehož zastávka je 15 minut chůze od domu. Pro větší nákupy lze zajít do nákupního centrum Eden, které je vzdáleno 10 minut pěšky. Koncerty a sportovní utkání na vás čekají 700 metrů od domu v Sinobo Stadium. V centru Vršovic se rozhodně nudit nebudete.
Tento obsah bohužel není dostupný, pro jeho zobrazení je nutné zapnout funkční soubory cookie.
map label MHD
MHD
map label Policie
Policie
map label Mateřská škola
Mateřská škola
map label Základní škola
Základní škola
map label Zdravotnické zařízení
Zdravotnické zařízení
map label Obchod, nákupní centrum
Obchod, nákupní centrum
map label Pošta
Pošta
map label Úřad
Úřad
map label Park
Park
map label Sportoviště, stadion
Sportoviště, stadion
map label Banka, pojišťovna
Banka, pojišťovna
map label Kino, divadlo
Kino, divadlo

Financování


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme Vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitosti. Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1
95 000,- Kč
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;
2
15 % ceny bytu
po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní;
3
doplatek kupní ceny ve výši 85 %
minus 95 000,- Kč po dokončení projektu.
,- Kč
let
% p.a.
,- Kč
,- Kč
,- Kč

Ozvěte se mi zpět!

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow