Bezpečná investiční příležitost v trendové čtvrti 

Lokalita

Kubánské náměstí, Praha 10 - Vršovice

Termín dokončení

3. čtvrtletí 2024

Aktuálně v nabídce

Ubytovací jednotky: 16

Projekt v přípravě

Prodej zahájen

Běží výstavba

Projekt dokončen

Prime Vršovice

O projektu

Městský život téměř v centru par excellence. Na pomezí Vršovic a Vinohrad rekonstruujeme dům, ve kterém vznikne 68 jednotek o dispozici 1+kk. Vyberete si jednu pro sebe nebo bezpečně zainvestujete a nabídnete ji dál? O nájemníky tady nebude nouze, tuto lokalitu si oblíbili mladší lidé, studenti, ale i zahraniční turisté nebo cizinci, co v Praze žijí. Protože je tu všechno: kavárny, restaurace i parky. A jako bonus? Farmářské trhy přímo před domem. 

Čím vás projekt překvapí? 

Pokud byste se v okolí poohlíželi po podobných jednotkách, nenajdete. Nové projekty tu skoro nevznikají, tak si nenechte ujít příležitost vlastnit nemovitost v jedné z nejvíc trendy částí Prahy. Jednotky jsme dispozičně vymysleli tak, abyste je i při menší ploše mohli chytře zařídit a vám či vašim nájemníkům nic nechybělo. Všechny mají odolné plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a sanitu od prověřených výrobců.

Že tu budete jen vysedávat v kavárnách? Ani nápad. I když je Krymská s těmi podle nás  nejlepšími kávovými podniky jen kousek tramvají, ve Vršovicích se vyžijete i sportovně a kulturně. Nazujte boty a proběhněte se do Grébovky. Po sprše můžete rovnou vyrazit do Vršovického divadla MANA. A pokud se rozhodnete nabízet jednotku na ubytovacích portálech, turisté to u vás budou milovat. Z domu na Karlův most nebo pod orloj se tramvají dostanou do půl hodiny. 

Co si na Primu zamilujete

 

Centrum města

Jednoduše v centru dění. Divadla, kavárny nebo restaurace máte doslova za rohem. A když si budete chtít užít přírodu, vyrazte na procházku do některého z blízkých parků.

Centrum města
 

Možnost správy nájmu

Kupujete investiční jednotku a hodila by se vám správa nájmu? Díky službám našeho partnera se nemusíte o nic starat. Jednotku obsadí a bude s nájemníky v kontaktu.

Možnost správy nájmu
 

Efektivní využití prostoru

V této jednotce má každý metr čtvereční svou funkci. I když to není byt s pěti ložnicemi, vejde se sem bez problému všechno potřebné.

Efektivní využití prostoru
 

Investiční příležitost

Ceny bytů neustále rostou. Tak si nenechte ujít šanci strategicky zainvestovat a sledujte jak se vaše nemovitost neustále zhodnocuje.

Investiční příležitost
 

Supermarket v domě

Prázdná lednička? Sjeďte do přízemí a nakupte v supermarketu mezinárodního řetězce. Nebo skočte před dům na farmářské trhy a vyberte nějakou s láskou připravenou dobrotu.

Supermarket v domě
 

Trendy čtvrť

Vyrazte do oblíbené kavárny na Krymské nebo si zajděte na skleničku do Grébovky. Procházky na západ slunce v Riegrových sadech vás taky jen tak neomrzí.

Trendy čtvrť
 

Vzorová jednotka

Chcete se podívat, jak se dá takový prostor skvěle a funkčně zařídit? Objednejte si nezávaznou prohlídku a my vám ukážeme, co doporučují naši designéři.

Vzorová jednotka
 

Skvělé pro krátkodobý pronájem

Jednotky navržené tak, aby každý čtvereční metr přinášel maximální zisk. Skvěle se hodí pro turisty, kterých sem celý rok proudí spousta.

Skvělé pro krátkodobý pronájem

Blízko všemu, co potřebujete

 • Supermarket
  1 minSupermarket
  Pěšky
 • Zastávka tramvaje
  1 minZastávka tramvaje
  Pěšky
 • Stanice metra
  3 minStanice metra
  Tramvají
 • OC Eden
  10 minOC Eden
  Pěšky
 • Náměstí Míru
  12 minNáměstí Míru
  Tramvají
 • Univerzita Karlova
  550 mUniverzita Karlova
  Pěšky
Map

Jaký si vyberete?

Financování

01
95 000,-

Kč vč. DPH

Rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy

02
15%

ceny bytu vč. DPH

Po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní

VýstavbaBuilding

Průběh výstavby rezidenčního projektu

03
15%

ceny bytu vč. DPH

Po podpisu kupní smlouvy minus rezervační poplatek 95 000,- Kč

Hypotéka

Netrapte se vyřizováním hypotéky sami. Najdeme vám tu nejlepší s co nejnižší úrokovou sazbou a budeme za vás komunikovat s bankou, odhadcem i katastrem nemovitostí.

Měsíční splátka

10 913,- Kč

Dokumentace

Jak postupuje výstavba

Aktualizováno 22/05/2024

Termín dokončení 3. čtvrtletí 2024

 •  

  Vnitřní instalace

  60%
 •  

  Zatepleni a fasáda

  80%
 •  

  Interiérové práce

  0%
Máte zájem o prohlídku nebo více informací?

Chci dostávat novinky a nabídky od skupiny GARTAL

Zásady ochrany osobních údajů
naleznete zde