Rezidence Zelené údolí
Rezidence Zelené údolí
Rezidence Zelené údolí
Rezidence Zelené údolí

Rezidence Zelené údolí

Hledáte dokonalé místo pro vlastní bydlení nebo bezpečnou investiční příležitost? Rezidence Zelené údolí v těsné blízkosti Prahy 6 je tím pravým místem pro vás.

iconPečlivě navržené dispozice:
Každý byt je navržen tak, aby přinášel svým majitelům maximální užitek. Společně s architekty jsme pečlivě prošli všechny dispozici a efektivně využili každý metr plochy bez toho, aniž bychom museli slevit z našich vysokých standardů na bydlení a kvalitu. V projektu tak naleznete účelné jednotky od 1+kk až po rodinné 3+kk s předzahrádkou.

iconKvalita a úspora:
Všechny byty a bytové jednotky v projektu jsou vybaveny praktickým standardem COMFORT, který již v základu nabízí voděodolné plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a sanitu od prověřených dodavatelů. O úsporu drahých energií se postarají moderní okna s tepelně izolačním trojsklem a kvalitní zateplení celé budovy. Snižovat budoucí náklady na bydlení pomůže také využití dešťové vody pro splachování na WC.

iconLokalita s budoucností:
Skvělá lokalita a příroda v bezprostředním okolí. Téměř všude dojdete pěšky nebo na kole. Jen kousek od domu naleznete parky, hřiště, skvělé restaurace a plno krásných míst pro odpočinek i zábavu. Jen pár kroků od projektu se nachází areál původního mlýna, který se již brzy dočká kompletní revitalizace a stane se kulturně společenským místem celé obce. Užívejte si klidu a pohody s metropolí na dosah.

iconKuchyň na přání:
Ať již jednotku kupujete pro vlastní využití, nebo jako investici pro další pronájem, můžete si ji od nás nechat vybavit kuchyní na míru. S našim zkušeným partnerem jsme pro vás navrhli několik variant moderních kuchyní určených přímo pro tento projekt. Kuchyň může být na vaše přání také osazena úspornými spotřebiči a vy se již po předání jednotky o nic nemusíte starat.

iconGarance ceny:
Vybraný byt vám na 2 dny bezplatně a nezávazně předrezervujeme. Vy tak máte čas si vše v klidu promyslet a zeptat se nás na vše co vás zajímá. K dispozici je vám vlastní zkušený prodejní tým, který je vám po celou dobu plně k dispozici. Po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní od nás získáte garanci nezvýšení ceny bytu a vy tak máte jistotu, že zaplatíte přesně tolik, kolik jsme se dohodli. A to nejlepší. První splátka je jen 15 %, zbytek uhradíte až po dokončení vašeho bytu.

iconInvestiční příležitost:
Díky strategické poloze Rezidence Zelené údolí a blízkosti Prahy jsou jednotky vhodné také jako skvělá investice do budoucna. S rostoucím zájmem o pronájem bytů v této rozvíjející se oblasti můžete získat stabilní příjem z pronájmu, nebo profitovat pozdějším prodejem jednotky. Jako důkaz, že této lokalitě věříme, nabízíme investorům mimořádnou službu Garantovaný výnos, s kterou můžete dosáhnout až 6% výnos za rok. Rádi vám připravíme zdarma kalkulaci pro konkrétní jednotku.

iconProhlédněte si projekt:
Nic před vámi neskrýváme. Ještě před dokončením projektu nabízíme prohlídku stavby. Již nyní si můžete rezervovat schůzku s našim zkušeným obchodním zástupcem, který vás provede celým projektem a vy si můžete přímo na místě vybrat jednotku, která se vám nejvíce líbí. Naše služby jsou pro vás navíc bezplatné a nezávazné. Kvalitní právní servis a hypoteční poradce je u nás samozřejmostí.

iconStavba pod kontrolou:
Rezidence Zelené údolí je realizována dceřinou společností GARTAL Stavební. Máme tak plně pod kontrolou celý průběh výstavby od jejího zahájení až po dokončení. Pravidelně kontrolujeme, zda vše probíhá podle stanovených harmonogramů a jen v nejvyšší požadované kvalitě a norem. Vy můžete celý průběh stavby sledovat zde na webu 24 hodin díky kameře umístěné přímo na stavbě.

Projekt v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen
Kuchyň na přání

Kuchyň na přání

S novou kuchyní vám rádi pomůžeme, vařit ale již musíte sami. Ve spolupráci s renomovanými dodavateli vám na přání vybavíme vaši jednotku moderní kuchyní s úspornými spotřebiči.

Hypotéka 2,89 %

Hypotéka 2,89 %

Nečekejte až nemovitosti zdraží a pořiďte si vysněné bydlení co nejdříve. Při koupi nové nemovitosti v projektu, můžete využít výhodného financování s jednou z nejnižších úrokových sazeb na českém realitním trhu.

Střešní terasy

Střešní terasy

Krásné výhledy do okolí a posezení s přáteli. Osázejte si svoji terasu zelení nebo stromy, které Vám pomohou udržovat příjemné klima na terase i ve vašem bytě po celé léto.

Předzahrádky

Předzahrádky

Dáváte přednost anglickému trávníku, japonské zahradě nebo sázení květin? Vlastní předzahrádka nabízí milion možností, jak ji využít. Ocení ji i vaše děti či domácí mazlíček.

Dopravní dostupnost

Dopravní dostupnost

Neztrácejte zbytečně čas dlouhými cestami. Všude kam potřebujete dojedete rychle a pohodlně veřejnou dopravou nebo autem.

Blízko přírody

Blízko přírody

Domov obklopený zelení a čerstvým vzduchem. Vydejte se na procházku do přírody a při tom buďte téměř u svého domu.

arrow
arrow

Ceník


K bytům je možné dokoupit parkovací stání v ceně od 295 000 Kč. vč. DPH.

Lokalita


Malebnou obec Tuchoměřice charakterizuje jedinečné spojení přírody a dobré dostupnosti. Za domem protéká Únětický potok, a od severovýchodu na západ se za obcí rozprostírá středočeská krajina posetá poli a vesnicemi. Například hrad Okoř je zhruba šest kilometrů daleko, okolí nabízí také řadu cyklostezek. Na druhé straně je „co by kamenem dohodil“ outletové centrum, v jehož blízkosti vyrůstá nový supermarket nadnárodního řetězce. Pražské letiště se nachází tři až pět minut jízdy autem, cesta do centra Prahy trvá zhruba 30 minut, městskou hromadnou dopravou kolem tři čtvrtě hodiny. V Tuchoměřicích je mateřská i základní škola, a hlavně plno míst, kde lze v klidu trávit volný čas. Nedaleko umístěné ZOO Zájezd nabízí plno netradičních zážitků a na krásné procházky nebo na přírodní koupaliště se můžete vydat do Divoké Šárky.
Tento obsah bohužel není dostupný, pro jeho zobrazení je nutné zapnout funkční soubory cookie.
map label MHD
MHD
map label Policie
Policie
map label Mateřská škola
Mateřská škola
map label Základní škola
Základní škola
map label Zdravotnické zařízení
Zdravotnické zařízení
map label Obchod, nákupní centrum
Obchod, nákupní centrum
map label Pošta
Pošta
map label Úřad
Úřad
map label Park
Park
map label Sportoviště, stadion
Sportoviště, stadion
map label Kino, divadlo
Kino, divadlo

Financování


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme Vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitosti. Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1
95 000,- Kč vč. DPH
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;
2
15 % ceny bytu vč. DPH
po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní;
3
doplatek kupní ceny ve výši 85 % vč. DPH
minus 95 000,- Kč po dokončení projektu.
,- Kč
let
% p.a.
,- Kč
,- Kč
,- Kč
,- Kč

Ozvěte se mi zpět!

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow