Rezidence Zelené údolí
Rezidence Zelené údolí
Rezidence Zelené údolí
Rezidence Zelené údolí
Rezidence Zelené údolí

Rezidence Zelené údolí

Hledáte dokonalé místo pro vlastní bydlení nebo bezpečnou investiční příležitost? Rezidence Zelené údolí v těsné blízkosti Prahy 6 je tím pravým místem pro vás.

iconPečlivě navržené dispozice:
Pečlivě jsme prošli všechny dispozice a efektivně využili každý metr plochy, aniž bychom museli slevit z vysokých standardů. V projektu naleznete účelné 1+kk, vhodné nejenom pro vlastní využití, ale i jako investici pro další pronájem.

iconKvalita a úspora:
Všechny jednotky jsou vybaveny standardem COMFORT, který nabízí voděodolné plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a sanitu od prověřených dodavatelů. O úsporu se postarají také moderní okna s tepelně izolačním trojsklem.

iconLokalita s budoucností:
Skvělá lokalita a příroda v bezprostředním okolí. Téměř všude dojdete pěšky nebo na kole. Jen kousek od domu naleznete parky, hřiště, restaurace a krásná místa pro odpočinek i zábavu. Užívejte si klidu a pohody s metropolí na dosah.

iconKuchyň na přání:
Ať již jednotku kupujete pro vlastní využití, nebo jako investici, můžete si ji od nás nechat vybavit kuchyní na míru. S naším zkušeným partnerem jsme pro vás navrhli několik variant moderních kuchyní určených pro tento projekt.

iconGarance ceny:
Vybranou jednotku vám na 2 dny bezplatně a nezávazně předrezervujeme. Vy tak máte čas si vše v klidu promyslet a zeptat se nás na vše, co vás zajímá. Po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní od nás získáte garanci nezvýšení ceny.

iconInvestiční příležitost:
Díky strategické poloze a blízkosti Prahy jsou jednotky vhodné hlavně jako investice do budoucna. A to jak pro dlouhodobé tak i krátkodobé ubytování prostřednictvím služeb zprostředkovávajících pronájem nemovitostí.

iconProhlédněte si projekt:
Nic před vámi neskrýváme. Již nyní si můžete s naším obchodním zástupcem projít stavbu a vybrat si svoji budoucí jednotku. Naše služby jsou pro vás bezplatné a nezávazné, včetně právního servisu a hypotečního poradenství.

iconStavba pod kontrolou:
Rezidence Zelené údolí je realizována dceřinou společností GARTAL Stavební. Máme tak plně pod kontrolou celý průběh výstavby a její kvalitu. Vy můžete celý průběh stavby sledovat zde na webu díky on-line kameře.

Projekt v přípravě
Prodej zahájen
Běží výstavba
Projekt dokončen
Kuchyň na přání

Kuchyň na přání

S novou kuchyní vám rádi pomůžeme, vařit ale již musíte sami. Ve spolupráci s renomovanými dodavateli vám na přání vybavíme vaši jednotku moderní kuchyní s úspornými spotřebiči.

Hypotéka 3,49 %

Hypotéka 3,49 %

Nečekejte až nemovitosti zdraží a pořiďte si vysněné bydlení co nejdříve. Při koupi nové nemovitosti v projektu můžete využít výhodného financování s jednou z nejnižších úrokových sazeb na českém realitním trhu.

Blízko přírody

Blízko přírody

Domov obklopený zelení a čerstvým vzduchem. Vydejte se na procházku do přírody, a přitom buďte téměř u svého domu.

Střešní terasy

Střešní terasy

Krásné výhledy do okolí a posezení s přáteli. Osázejte si svoji terasu zelení nebo stromy, které vám pomohou udržovat příjemné klima na terase i ve vašem bytě po celé léto.

Předzahrádky

Předzahrádky

Dáváte přednost anglickému trávníku, japonské zahradě nebo sázení květin? Vlastní předzahrádka nabízí milion možností, jak ji využít. Ocení ji i vaše děti či domácí mazlíček.

Dopravní dostupnost

Dopravní dostupnost

Neztrácejte zbytečně čas dlouhými cestami. Všude, kam potřebujete, dojedete rychle a pohodlně veřejnou dopravou nebo autem.

arrow
arrow

Ceník


K jednotkám je možné dokoupit parkovací stání v ceně od 295 000 Kč. vč. DPH.

Lokalita


Malebnou obec Tuchoměřice charakterizuje jedinečné spojení přírody a dobré dostupnosti. Za domem protéká Únětický potok a od severovýchodu na západ se za obcí rozprostírá středočeská krajina posetá poli a vesnicemi. Například hrad Okoř je zhruba šest kilometrů daleko, okolí nabízí také řadu cyklostezek. Na druhé straně je, „co by kamenem dohodil,“ outletové centrum, v jehož blízkosti vyrůstá nový supermarket nadnárodního řetězce. Pražské letiště se nachází tři až pět minut jízdy autem, cesta do centra Prahy trvá zhruba 30 minut, městskou hromadnou dopravou kolem tři čtvrtě hodiny. V Tuchoměřicích je mateřská i základní škola a hlavně plno míst, kde lze v klidu trávit volný čas. Nedaleko umístěné Zoopark Zájezd nabízí plno netradičních zážitků a na krásné procházky nebo na přírodní koupaliště se můžete vydat do Divoké Šárky.
Tento obsah bohužel není dostupný, pro jeho zobrazení je nutné zapnout funkční soubory cookie.
map label MHD
MHD
map label Policie
Policie
map label Mateřská škola
Mateřská škola
map label Základní škola
Základní škola
map label Zdravotnické zařízení
Zdravotnické zařízení
map label Obchod, nákupní centrum
Obchod, nákupní centrum
map label Pošta
Pošta
map label Úřad
Úřad
map label Park
Park
map label Sportoviště, stadion
Sportoviště, stadion
map label Kino, divadlo
Kino, divadlo

Financování


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitostí. Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1
95 000,- Kč vč. DPH
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;
2
15 % ceny bytu vč. DPH
po uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní;
3
doplatek kupní ceny ve výši 85 % vč. DPH
minus 95 000,- Kč po dokončení projektu.
,- Kč
let
% p.a.
,- Kč
,- Kč
,- Kč
,- Kč

Ozvěte se mi zpět!

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow