On-line smlouvy

Kupte si vysněný byt ať jste kdekoliv jednoduše přes internet. Nemusíte nikam chodit, je to snadné, smlouvu uzavřete během pár minut a ušetřený čas můžete věnovat rodině nebo přátelům. Naši obchodní zástupci jsou Vám po celou dobu k dispozici v případě dotazů a mohou Vás také celým procesem provést.

Na dálku můžete provádět:

 • nezávaznou rezervaci bytu až na dva dny, a to telefonicky nebo e-mailem bez jakéhokoliv poplatku,
 • uzavřít Rezervační smlouvu nebo Smlouvu o smlouvě budoucí kupní (tzv. SoSBK), a to e-mailem nebo pomocí webové aplikace.

Jak postupovat při koupi bytu on-line?

img

 1. Vyberte si byt z našich aktuálních projektů na webu www.gartal.cz
 2. Kontaktujte Klientské centrum, a to buď na telefonu: 840 400 440, e-mailem: info@gartal.cz nebo přes webový formulář a byt si na dva dny nezávazně rezervujte.
 3. Dalším krokem je uzavření Rezervační smlouvy. Záleží na Vás, zda ji chcete zaslat na e-mail nebo ji podepsat v aplikaci na webu. V obou případech však máte čas si smlouvu v klidu projít. Po celou dobu je vám navíc k dispozici obchodní zástupce pro vaše dotazy nebo pomoc při podpisu smlouvy on-line.
 4. Pokud jste zvolili podpis smlouvy přes aplikaci na webu, klikněte na odkaz, který jste dostali od svého obchodního zástupce do e-mailu. Tento odkaz je jedinečný a je určen pouze Vám. E-mail s odkazem nikomu nepřeposílejte. Smlouva obsahuje citlivá data a vaše osobní údaje, s kterými je nakládáno v souladu s platnými právními předpisy (GDPR).
 5. imgimg Zkontrolujte smlouvu, v níž jsme veškeré údaje vyplnili za Vás. Pokud je vše v pořádku, přistupte k jejímu podpisu.
  1. Na konci smlouvy klikněte na tlačítko “Podepsat”.
  2. Během chvíle vám přijde na Váš mobilní telefon 4-místný PIN kód, který vyplníte do připraveného pole a stisknete tlačítko “Potvrdit PIN”.
  3. Nyní doplníte místo uzavření smlouvy a po stisknutí “Přejít k podpisu”, připojíte Váš podpis do podpisového pole.
  4. Jakmile stisknete tlačítko “Podepsat”, je smlouva podepsána a připravena k odeslání Vašemu obchodnímu zástupci.
  5. Pokud je vše v pořádku, stiskněte “Dokončit”. Na e-mail zároveň dostanete potvrzenou smlouvu. Takto uzavřená smlouva je platná a právně závazná.
 6. Do tří pracovních dnů je třeba také uhradit rezervační poplatek na účet uvedený v Rezervační smlouvě. V tuto chvíli je byt závazně rezervován a je stažen z veřejné nabídky pro ostatní klienty.
 7. Do 30 dnů se uzavírá Smlouva o smlouvě budoucí kupní (tzv. SoSBK). Také tuto smlouvu můžete uzavřít on-line a postup je podobný jako při uzavírání Rezervační smlouvy.