gartal logo
вверх

Tuchoměřické zahrady

geo

Lokalita:
V Kněžívce, Praha - Tuchoměřice

geo

Termín dokončení:
2018

Tuchoměřické zahrady je projekt developerské skupiny GARTAL, který se nachází na hranici Prahy 6 v obci Tuchoměřice a nabízí v uzavřeném areálu byty s velmi zajímavými dispozicemi. Součástí projektu budou samozřejmě i podzemní a nadzemní parkovací stání, které vyřeší problém parkování v této lokalitě.

Byty jsou umístěny ve třech bytových domech v dispozicích od 1+kk do 4+kk. Díky lodžiím, terasám a předzahradkám je zajištěn i pěkný výhled s možností příjemného posezení a odpočinku.

Flexibilní koncepce interiéru s možnou změnou dispozic, kterou architekti navrhli pro většinu bytových jednotek, je příkladem současného moderního trendu. V rámci standardního vybavení mají klienti možnost výběru materiálovém provedení interiéru podle svého přání.

V okolí projektu je velmi dobrá občanská vybavenost a infrastruktura.


Vizualizace
Okolí

Lokalita


Tuchoměřice jsou jednou z obcí, které vynikají nejen skvělou dopravní dostupností do Hlavního města Prahy, ale také svou plnou občanskou vybaveností a nádhernou přírodou. Víkendy a večery po práci si tak můžete užít v klidném prostředí Únětického potoka a nespočtu okolních luk a lesů. Přímo v obci najdete zdravotní středisko s praktickým lékařem pro dospělé i děti, základní i mateřskou školu, poštu a prakticky vše, abyste nemuseli z obce vůbec vyjíždět. Velkým benefitem pro místí obyvatele je i přístup samotného úřadu, který pravidelně pořádá kulturní, sportovní a rodinné aktivity. Velice snadno se tak stanete součástí místní přátelské komunity, a Vaši sousedé se brzy stanou nejen spoluobyvateli, ale i Vašimi přáteli.
arrow
MHD

MHD

Policie

Policie

Mateřská škola

Mateřská škola

Základní škola

Základní škola

Zdravotnické zařízení

Zdravotnické zařízení

Obchod, nákupní centrum

Obchod, nákupní centrum

Pošta

Pošta

Úřad

Úřad

Park

Park

Sportoviště, stadion

Sportoviště, stadion

Kino, divadlo

Kino, divadlo


Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme Vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitosti.

Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

1 95 000,- Kč vč. DPH
rezervační poplatek po uzavření Rezervační smlouvy;

2 15 % ceny bytu vč. DPH
po uzavření Smlouvy o budoucí kupní smlouvě;

3 doplatek kupní ceny ve výši 85 % vč. DPH
minus 95 000,- Kč po kolaudaci projektu.

Kupní cena

Doba spláceni

let

Vlastní zdroje

%

Úroková sazba

% p.a.

Vlastní zdroje

Výše úvěru

Měsíční splátka

ZAVOLEJTE MI ZPĚT!


Vyplňte kontaktní formulář a náš specialista Vás bude kontaktovat!