SEE ALSO


Our projects


Sníte o bytě, který je šetrný k přírodě? Žijte ve View Spořilov


Na Spořilově vyrůstá nový bytový projekt, který díky propojení moderních materiálů a technologií splňuje požadavky nejúspornější energetické kategorie, a je tak šetrný k přírodě i výdajům budoucích obyvatel. Podobně výjimečné bytové domy se v Praze postaví jen dva za rok.

Mimořádně energeticky úsporný bytový dům s názvem View Spořilov naleznete v ulici Choceradská na Praze 4. Stavba bude dokončena v prvním kvartálu roku 2022. Byty už je ale možné nakupovat dnes. V nabídce je 68 jednotek od velikosti 1+kk po 3+kk s podlahovou plochou 35 až 79 m2.

Přátelská cenová nabídka

Cena bytových jednotek ve View Spořilov začíná na 3 500 000 Kč. Záloha, kterou je potřeba složit při rezervaci bytu, pak činí pouze 95 000 Kč. Navíc všem zájemcům pomůžeme s financování nového domova vlastním zvýhodněným hypotečním úvěrem, který si lze zařídit přímo v Klientském centru v Karlíně. U bytu 1+kk s balkonem lze GARTAL hypotéku získat již od splátky 8 356 Kč měsíčně. Byty menších rozměrů doporučujeme i jako vhodnou investici k dalšímu pronájmu.

Balkóny a šetrnost

Všechny byty v projektu View Spořilov mají prosklené balkony, ty v nejnižším nadzemním podlaží zase oblíbené soukromé předzahrádky. Budoucí obyvatelé se navíc mohou těšit na úspory energie. Dům spadá díky nízké energetické náročnosti do kategorie A neboli mimořádně úsporná budova. Byty v projektu View Spořilov budou vybaveny francouzskými okny, která zajistí maximální propustnost denního světla. Osazena budou navíc tepelně izolačními skly se zvýšenou neprůzvučností. Dalšími výhodami jsou silné zateplení celé budovy a podlahové topení, díky kterému nebude obyvatele rušit hluk standardních radiátorů a v bytech se nebude tvořit suchý vzduch a vířit prach. Součástí projektu budou také speciální venkovní nádrže na dešťovou vodu, které pomohou odlehčit kanalizaci města.

Zaparkuje každý

Pod domem bude majitelům bytů k dispozici 47 parkovacích stání. Dostane se ale na každého. V bezprostřední blízkosti domu bude totiž pro podporu okolí, které se dlouhodobě potýká s nedostatkem parkovacích míst, vybudován parkovací dům s kapacitou 113 stání.

Co najdete v okolí?

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti se nachází školy, školky i obchodní domy. Obyvatelé jistě ocení i blízkost Hostivařského lesoparku či sportoviště HAMR. Po dokončení výstavby projde okolí úpravou a bude dosázena a revitalizována nejbližší zeleň. Autobusová zastávka je přímo za domem, stanice metra C Roztyly je vzdálená pouze dvě minuty autobusem.

Prohlédněte si volné byty v projektu View Spořilov

Unfortunately, we do not currently have units available in this category, but you can subscribe to the newsletter.
arrow
Hide filter
close
close

Favourites

We use cookies

We may place these for analysis of our visitor data, to improve our website, show personalised content and to give you a great website experience. For more information about the cookies we use open the settings.

arrow