Financování


Koupě bytu bez starostí ve 3 krocích

Máte vybrané vysněné bydlení v některém z našich projektů? Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou schůzku, na které Vás seznámíme se všemi detaily a postupem koupě. Pokud budete potřebovat ještě čas na rozmyšlenou, můžete si vybraný byt na dva dny nezávazně rezervovat. Byt je sice stále v nabídce i pro ostatní klienty, ale Vy na něj máte přednostní právo. Tato rezervace Vás k ničemu nezavazuje a je zcela zdarma.

  1. Vybráno? Skvělé. V tento moment podepisujete Rezervační smlouvu a skládáte zálohu ve výši 95 000 Kč. Byt je v tento okamžik stažen z veřejné nabídky.
  2. Co se děje dále? Do jednoho měsíce podepisujete Smlouvu o smlouvě budoucí kupní (tzv. SoSBK). Nyní skládáte 15 nebo 20 % z ceny vybraného bytu.
  3. Poslední krok je podepsání Kupní smlouvy. Ta se podepisuje po dokončení stavby a zároveň hradíte zbylých 80 nebo 85 % kupní ceny nemovitosti, ponížené o rezervační poplatek. V tento moment se stáváte majitelem nemovitosti a můžete se stěhovat.

Může to být ještě snazší? S GARTAL hypotékou ano.

calculator Nechte se hýčkat. Již žádné obíhání bank, čekání, dokládání a porovnávání nabídek. Jednoduše si zvolte výhodnou hypotéku GARTAL:
calculator

  • vše vyřídíte u nás na jednom místě při výběru nemovitosti
  • zpravidla do 24 hodin získáte nabídku až deseti bank
  • zajistíme Vám nejnižší úrokovou sazbu na trhu
  • nezaplatíte žádný poplatek za zpracování a odhad nemovitosti
  • vrátíme Vám rezervační poplatek, pokud hypotéku nezískáte.

Hypotéku GARTAL plnou výhod pro Vás připraví a vyřídí tým Ing. Matúše Kuchálika, jehož spolupracovníci všechny naše projekty detailně znají a dokážou Vám poradit na míru. Ing. Kuchálik je držitelem prestižního evropského certifikátu €FA, jenž je symbolem kvality a důvěryhodnosti.

Družstevní financování

Bydlete bez hypotéky. Máme pro vás alternativu v podobě tzv. Družstevního financování. Vyberte si jakýkoliv byt z naší nabídky, složte 20 % z ceny bytu a můžete začít bydlet. Zbytek částky hradíte v pravidelných měsíčních splátkách formou nájmu a po doplacení byt můžete převést do osobního vlastnictví.

Proč zvolit Družstevní financování?

 

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

Používáme soubory cookie

Můžeme je umístit pro analýzu našich údajů o návštěvnících, pro zlepšení našeho webu, ukázání personalizovaného obsahu a pro poskytnutí skvělého zážitku z webu. Pro více informací o souborech cookie používáme otevřené nastavení.

arrow