Financování


Koupě bytu bez starostí ve 3 krocích

Máte vybrané vysněné bydlení v některém z našich projektů? Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou schůzku, na které Vás seznámíme se všemi detaily a postupem koupě. Pokud budete potřebovat ještě čas na rozmyšlenou, můžete si vybraný byt na dva dny nezávazně rezervovat. Byt je sice stále v nabídce i pro ostatní klienty, ale Vy na něj máte přednostní právo. Tato rezervace Vás k ničemu nezavazuje a je zcela zdarma.

 1. Vybráno? Skvělé. V tento moment podepisujete Rezervační smlouvu a skládáte zálohu ve výši 95 000 Kč. Byt je v tento okamžik stažen z veřejné nabídky.
 2. Co se děje dále? Do jednoho měsíce podepisujete Smlouvu o smlouvě budoucí kupní (tzv. SoSBK). Nyní skládáte 15 nebo 20 % z ceny vybraného bytu.
 3. Poslední krok je podepsání Kupní smlouvy. Ta se podepisuje po dokončení stavby a zároveň hradíte zbylých 80 nebo 85 % kupní ceny nemovitosti, ponížené o rezervační poplatek. V tento moment se stáváte majitelem nemovitosti a můžete se stěhovat.

GARTAL hypotéka

calculator Nechte se hýčkat. Již žádné obíhání bank, čekání, dokládání a porovnávání nabídek. Jednoduše si zvolte výhodnou hypotéku GARTAL:
calculator

 • vše vyřídíte u nás na jednom místě při výběru nemovitosti
 • zpravidla do 24 hodin získáte nabídku až deseti bank
 • zajistíme Vám nejnižší úrokovou sazbu na trhu
 • nezaplatíte žádný poplatek za zpracování a odhad nemovitosti
 • vrátíme Vám rezervační poplatek, pokud úvěr nezískáte.

Hypotéku GARTAL plnou výhod pro Vás připraví a vyřídí tým Ing. Matúše Kuchálika, jehož spolupracovníci všechny naše projekty detailně znají a dokážou Vám poradit na míru. Ing. Kuchálik je držitelem prestižního evropského certifikátu €FA, jenž je symbolem kvality a důvěryhodnosti.

GARTAL hypotéka s garantovaným úrokem 3,49 % 

Nečekejte až nemovitosti zdraží a pořiďte si vysněné bydlení co nejdříve. Při koupi nového bydlení v projektech GARTAL, můžete využít výhodného financování s jednou z nejnižších úrokových sazeb na českém realitním trhu.

 • Garance úroku 3,49 % p.a.
 • jsme fér, nezvýšíme vám cenu nemovitosti po uzavření Rezervační smlouvy 
 • pokud nezískáte úvěr, vrátíme vám rezervační poplatek 
 • získáte od nás zdarma služby hypotečního poradce a právní servis.

Rádi vám připravíme nezávaznou nabídku určenou jen pro vás. Zavolejte nám, nebo nám zanechte kontakt a my se vám ozveme zpět.

Prohlédněte si volné byty

Nabídka bytů z projektu Zelené kaskády

Volný

Zelené kaskády | Byt 222

1 + kk, 31,00 m2

2. NP | Parkovací stání: 1 (není v ceně)

4 198 000 Kč

Volný

Zelené kaskády | Byt 414

5 + kk, 119,10 + 7,90 m2

4. NP | Parkovací stání: 2 (není v ceně)

16 099 200

15 480 000 Kč

Volný

Zelené kaskády | Byt 403

3 + kk, 75,02 + 3,50 m2

4. NP | Parkovací stání: 2 (není v ceně)

9 045 920

8 698 000 Kč

Akce spočívá v poskytnutí kompenzace části úrokových nákladů kupujícího, které zaplatí při hypoteční sazbě v hypoteční smlouvě a úroky, které by kupující zaplatil při hypoteční sazbě 3,49 % p.a.. Kompenzace časti úrokových nákladů bude vyplacená kupujícímu na jím určený bankovní účet po uzavření Kupní smlouvy, realizovaném čerpání a úhradě kupní ceny. Tato kompenzace je aplikována po dobu maximálně 24 měsíců od prvního čerpání hypotečního úvěru a vtahuje se na projekty GARTAL dokončené v roce 2024 a dále. Hypotéka bude zprostředkována hypotečním poradcem GARTAL, kdy akci nelze kombinovat s ostatními akčními nabídkami. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy. Akce může být kdykoliv zrušena a její podmínky mohou být měněny. Případné změny nebo zrušení akce, nebude mít vliv na již uzavřené smlouvy.

Družstevní financování

Bydlete bez hypotéky. Máme pro vás alternativu v podobě tzv. Družstevního financování. Vyberte si jakýkoliv byt z naší nabídky, složte 20 % z ceny bytu a můžete začít bydlet. Zbytek částky hradíte v pravidelných měsíčních splátkách formou nájmu a po doplacení byt můžete převést do osobního vlastnictví.

Proč zvolit Družstevní financování?

 

arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow