DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST GARTAL


Od založení v roce 2002 se skupina společností GARTAL zaměřuje na budování dlouhodobých hodnot. Věnujeme velkou pozornost kvalitě provedených prací a uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta či obchodního partnera.

Hlavní náplní našich aktivit v současné době je developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí. Nedílnou součástí našich činností jsou komplexní operace v oblasti zprostředkování prodeje a nákupu bytových a nebytových jednotek, rodinných domů a pozemků, které poskytujeme našim klientům prostřednictvím profesionálního prodejního týmu.

Naše portfolio zahrnuje řadu úspěšně realizovaných projektů a stovky prodaných nemovitostí. Našich služeb využívají nejen kupující či nájemci jednotek, ale také investoři či investiční skupiny.

Struktura skupiny GARTAL je přizpůsobena požadavkům financujících bank, kde základní podmínkou je založení nové, tzv. jednoúčelové společnosti na každý developerský projekt, která vlastní pouze nemovitosti související s konkrétním projektem a je financovány půjčkami od investorů a bank. Servis související s realizací projektů pro tyto firmy pak zajišťuje provozní společnost GARTAL Management a.s.

Aktuální Projekty


Mapa projektů


Aktuality


Jsme pro vás k dispozici on-line
01.03.2021
Jsme pro vás k dispozici on-line

Vážení klienti, s ohledem na nařízení vlády účinné od 1....

Více >

Harfa Yard má on-line kameru
26.02.2021
Harfa Yard má on-line kameru

Podívejte se, jak se staví dům. Novou on-line kameru jsme...

Více >

Naprosto výjimečné nové byty na Praze 2
25.02.2021
Naprosto výjimečné nové byty na Praze 2

V rámci druhé etapy úspěšného a beznadějně vyprodaného projektu Louis...

Více >

Poslední byty v Tuchoměřicích
19.02.2021
Poslední byty v Tuchoměřicích

Pokud hledáte příjemné bydlení, za dostupnou cenu a nedaleko Prahy...

Více >

arrow
arrow
arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow