DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST GARTAL


Od založení v roce 2002 se skupina společností GARTAL zaměřuje na budování dlouhodobých hodnot. Věnujeme velkou pozornost kvalitě provedených prací a uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta či obchodního partnera.

Hlavní náplní našich aktivit v současné době je developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí. Nedílnou součástí našich činností jsou komplexní operace v oblasti zprostředkování prodeje a nákupu bytových a nebytových jednotek, rodinných domů a pozemků, které poskytujeme našim klientům prostřednictvím profesionálního prodejního týmu.

Naše portfolio zahrnuje řadu úspěšně realizovaných projektů a stovky prodaných nemovitostí. Našich služeb využívají nejen kupující či nájemci jednotek, ale také investoři či investiční skupiny.

Struktura skupiny GARTAL je přizpůsobena požadavkům financujících bank, kde základní podmínkou je založení nové, tzv. jednoúčelové společnosti na každý developerský projekt, která vlastní pouze nemovitosti související s konkrétním projektem a je financovány půjčkami od investorů a bank. Servis související s realizací projektů pro tyto firmy pak zajišťuje provozní společnost GARTAL Management a.s.

Aktuální Projekty


Mapa projektů


Aktuality


Jsme zde pro vás a máme otevřeno
22.10.2020
Jsme zde pro vás a máme otevřeno

Vážení zákazníci, naše Klientské centrum je pro vás stále otevřeno...

Více >

Představujeme nový investiční fond
22.10.2020
Představujeme nový investiční fond

Společnost GARTAL představuje nový investiční fond pod názvem GARTAL Investment...

Více >

Prodej exkluzivních bytů na Praze 9 zahájen
15.10.2020
Prodej exkluzivních bytů na Praze 9 zahájen

V srdci vilové čtvrti na Praze 9 - Kyjích, která...

Více >

0 Kč poplatek za rezervaci bytu
17.08.2020
0 Kč poplatek za rezervaci bytu

Až do konce září u nás neplatíte žádný poplatek za...

Více >

arrow
arrow
arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow