DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST GARTAL


Od založení v roce 2002 se skupina společností GARTAL zaměřuje na budování dlouhodobých hodnot. Věnujeme velkou pozornost kvalitě provedených prací a uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta či obchodního partnera.

Hlavní náplní našich aktivit v současné době je developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí. Nedílnou součástí našich činností jsou komplexní operace v oblasti zprostředkování prodeje a nákupu bytových a nebytových jednotek, rodinných domů a pozemků, které poskytujeme našim klientům prostřednictvím profesionálního prodejního týmu.

Naše portfolio zahrnuje řadu úspěšně realizovaných projektů a stovky prodaných nemovitostí. Našich služeb využívají nejen kupující či nájemci jednotek, ale také investoři či investiční skupiny.

Struktura skupiny GARTAL je přizpůsobena požadavkům financujících bank, kde základní podmínkou je založení nové, tzv. jednoúčelové společnosti na každý developerský projekt, která vlastní pouze nemovitosti související s konkrétním projektem a je financovány půjčkami od investorů a bank. Servis související s realizací projektů pro tyto firmy pak zajišťuje provozní společnost GARTAL Management a.s.

Aktuální Projekty


Mapa projektů


Aktuality


Poslední tři byty v projektu Park Corner
18.11.2020
Poslední tři byty v projektu Park Corner

Bytový dům na Praze 9 u metra Hloubětín s názvem...

Více >

Projekt Louis Léger House dokončen
18.11.2020
Projekt Louis Léger House dokončen

Citlivá rekonstrukce secesní budovy na Praze 2 je dokončena. Bytový...

Více >

Odložte si první splátku na nový byt
04.11.2020
Odložte si první splátku na nový byt

Vyberte si nový byt v bytovém projektu Riviéra Rokytka a...

Více >

Máme pro vás on-line služby
29.10.2020
Máme pro vás on-line služby

Líbí se vám nový byt z naší nabídky? Máte dotaz,...

Více >

arrow
arrow
arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow