DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST GARTAL


Od založení v roce 2002 se skupina společností GARTAL zaměřuje na budování dlouhodobých hodnot. Věnujeme velkou pozornost kvalitě provedených prací a uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta či obchodního partnera.

Hlavní náplní našich aktivit v současné době je developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí. Nedílnou součástí našich činností jsou komplexní operace v oblasti zprostředkování prodeje a nákupu bytových a nebytových jednotek, rodinných domů a pozemků, které poskytujeme našim klientům prostřednictvím profesionálního prodejního týmu.

Naše portfolio zahrnuje řadu úspěšně realizovaných projektů a stovky prodaných nemovitostí. Našich služeb využívají nejen kupující či nájemci jednotek, ale také investoři či investiční skupiny.

Struktura skupiny GARTAL je přizpůsobena požadavkům financujících bank, kde základní podmínkou je založení nové, tzv. jednoúčelové společnosti na každý developerský projekt, která vlastní pouze nemovitosti související s konkrétním projektem a je financovány půjčkami od investorů a bank. Servis související s realizací projektů pro tyto firmy pak zajišťuje provozní společnost GARTAL Management a.s.

Aktuální Projekty


Mapa projektů


Aktuality


Projekt Harfa Yard je vyprodán
14.05.2021
Projekt Harfa Yard je vyprodán

Bytový projekt Harfa Yard na Praze 9 u stanice metra...

Více >

Byt jako investice?
11.05.2021
Byt jako investice?

Menší byt je lepší pro byznys a kupci se teď,...

Více >

Exkluzivní byty na Praze 5
04.05.2021
Exkluzivní byty na Praze 5

Již toto léto vám představíme nový projekt Pod Bertramkou, který...

Více >

View Spořilov je z 70 % vyprodán
20.04.2021
View Spořilov je z 70 % vyprodán

V projektu View Spořilov na Praze 4 zbývá méně než...

Více >

arrow
arrow
arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow