DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST GARTAL


Od založení v roce 2002 se skupina společností GARTAL zaměřuje na budování dlouhodobých hodnot. Věnujeme velkou pozornost kvalitě provedených prací a uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta či obchodního partnera.

Hlavní náplní našich aktivit v současné době je developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí. Nedílnou součástí našich činností jsou komplexní operace v oblasti zprostředkování prodeje a nákupu bytových a nebytových jednotek, rodinných domů a pozemků, které poskytujeme našim klientům prostřednictvím profesionálního prodejního týmu.

Naše portfolio zahrnuje řadu úspěšně realizovaných projektů a stovky prodaných nemovitostí. Našich služeb využívají nejen kupující či nájemci jednotek, ale také investoři či investiční skupiny.

Struktura skupiny GARTAL je přizpůsobena požadavkům financujících bank, kde základní podmínkou je založení nové, tzv. jednoúčelové společnosti na každý developerský projekt, která vlastní pouze nemovitosti související s konkrétním projektem a je financovány půjčkami od investorů a bank. Servis související s realizací projektů pro tyto firmy pak zajišťuje provozní společnost GARTAL Management a.s.

Aktuální Projekty


Mapa projektů


Aktuality


Rezidence Hloubětín má kolaudační rozhodnutí
11.06.2021
Rezidence Hloubětín má kolaudační rozhodnutí

Bytový dům pod názvem Rezidence Hloubětín na Praze 9 je...

Více >

V Hloubětíně byla vztyčena glajcha
31.05.2021
V Hloubětíně byla vztyčena glajcha

Stavba bytového domu Park Corner na Praze 9 dosáhla nejvyššího...

Více >

Park Corner je vyprodán
26.05.2021
Park Corner je vyprodán

Všechny byty v projektu Park Corner v Hloubětíně jsou vyprodány....

Více >

Projekt Harfa Yard je vyprodán
14.05.2021
Projekt Harfa Yard je vyprodán

Bytový projekt Harfa Yard na Praze 9 u stanice metra...

Více >

arrow
arrow
arrow
Skrýt filtr
close
close

Oblíbené

arrow