Naše služby a partneři

Již radu let pro Vás stavíme rezidenční nemovitosti, které jsou nejen řemeslně perfektně odvedené, ale hlavně jsou v souladu s přírodou a potřebami lidí, kteří tam budou trávit svůj život.

Náš přístup je jiný, nechceme slibovat nesplnitelné a za každou cenu prodat. Každého klienta chceme poznat blíž, abychom znali jeho potřeby a mohli mu být dobrým partnerem.

Jelikož k radosti z nového bydlení je potřeba více než samotný byt, uzavřeli jsme partnerství se skvělými dodavateli finančních služeb, kuchyní a interiérů a dohodli výhodné nabídky, které jinde nenajdete.

Takže až si budete vyzvedávat klíče od svého nového bytu, může na Vás čekat hotová kuchyň, ložnice nebo rovnou designově zařízený byt od architektonického studia. Pokud k tomu bude potřeba částečné či plné financování, tak Vám dohodíme špičky z oboru. Se stěhováním si také nebudete muset dělat starosti. I to dokážou naši partneři zařídit.

Možností bydlení a nabídek na trhu je mnoho. Věříme, že po setkání s námi, už jiné řešení Vašeho bydlení hledat nebudete.

  • Získáte totiž reálnou slevu na služby a produkty (reálně ušetřených např. 15 tisíc Kč).
  • Ušetříte Váš čas s realizací a hlavně s komunikací.
  • Jelikož je vše připraveno dopředu, naši partneři jsou opravdu flexibilní.
  • Jedinečná možnost zařídit si svou nemovitost již před kolaudací!

Partneři

Při výběru partnerů jsme kladli velký důraz na kvalitu a spolehlivost, stejně jako jej klademe při realizaci našich developerských projektů.

Jsme velice rádi, že Vám můžeme nyní představit naše partnery, kteří se svými produkty stanou nedílnou součástí Vašeho domova.