V módě je byt s pracovnou a předzahrádkou. Odemknete ho klíčem v mobilu
Česká společnost v mnohém kopíruje západní standardy, ale k bydlení si Češi udržují svůj přístup. „Chtějí žít ve vlastním, což je obrovský rozdíl proti západní Evropě nebo Spojeným státům,“ říká Ing. Rostislav Petchenko.
Dům poskládáte jako stavebnici, říká šéf GARTAL Stavební
Připomíná to výrobu v automobilce. Od dodavatelů přichází komponenty jako obklady, instalace, podlahy a řemeslníci je zabudovávají do ocelových či dřevěných modulů přesunovaných na páse. Z těchto modulů se pak na stavbě poskládá celý bytový dům.
Exkluzivní střešní byty v centru Prahy
V samotném srdci Prahy jen pár kroků od Václavského náměstí, vznikl projekt s názvem Louis Léger House disponující více jak dvěma desítkami luxusních bytových jednotek umístěných v secesní budově.
Poptávka po bytech v Praze je slabší, ceny novostaveb ale proti loňsku dál vzrostly. Developeři pokles nepředpokládají
Zájem o nové byty ve srovnání s loňským rokem mírně opadl, takže v nabídce jich bylo na konci června v Praze více než počátkem roku.
V centru Starého Hloubětína, jen pár kroků od stanice metra B – Hloubětín vyrostl nový bytový dům s názvem Park Corner, který hned po svém představení získal dvě nejvyšší ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2019 a to Cenu architektů a Cenu veřejnosti.
Naleznete zde 16 nových slunných bytů od velikosti 1+kk do 4(3)+kk s moderně řešenými dispozicemi. Byty jsou provedeny ve vysokém standardu "COMFORT", s kvalitními plovoucími podlahami, dlažbou, obklady i sanitou.
Budova svým tvarem chytře vyplňuje místo v původní zástavbě Hloubětína a nabízí obyvatelům soukromí od ruchu velkoměsta. Většina bytů je orientována do klidného vnitrobloku a mají terasu, balkon nebo soukromou předzahrádku. Součástí projektu jsou také 2 komerční prostory v přízemí a 17 parkovacích stání v podzemních garážích.
Park Corner těží ze svého umístění v původní zástavbě a díky tomu nabízí veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky. Například sportovní centrum s bazény a slanou vodou je téměř hned za domem. Nákupní možnosti, lékař, lékárna, nebo pošta jen 400 metrů od domu. Dále v dochozí vzdálenosti naleznete školky, školy, veterinární kliniku, ale také místo pro odpočinek a procházky jako je Hloubětínský park a zámek, Kyjský rybník, říčku Rokytku a další přírodní zajímavosti. Pokud dáváte přednost sportu, tenisový nebo střelecký klub je vzdálen jen 800 metrů. Stanice metra B – Hloubětín je vzdálena 400 m. Zastávky autobusů a tramvají jsou jen 2 minuty pěšky. Bezproblémová je také dostupnost automobilem.
Po dlouhou dobu byla tato část Prahy opomíjena kvůli své převážně industriální historii. Nyní se však tato oblast mohutně revitalizuje a nabízí svým obyvatelům příjemné bydlení a prostor pro trávení volného času. Výstavba trvala 22 měsíců a zajistila ji dceřiná společnost GARTAL Stavební. Všechny byty a komerční prostory byly vyprodány ještě před dokončením výstavby.
Favourites